Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Чи економлять тернополяни на продуктах?

Чи економлять тернополяни на продуктах?

Багато продуктів їм стали не по кишені, кажуть тернополяни. І, якщо ціни на все – від товарів і послуг – різко пішли вгору, то заробітна плата і пенсія залишається незмінно низькою, бідкаються люди. Та обмежувати себе також не вихід. Особливо економити не вдається перед святами.

п. МІЛА, покупець

«– Та треба якось економити, але на дітях не зекономиш. Якщо вони маленькі, їм треба. – А може якісь дешевші продукти тепер вибираєте? – Буває різне. Буває різне, чесно сказати. Те, що це жизнь вообще обесценилась, это до без сознания. И сейчас на эту пенсию прожить…».

А якщо все ж намагаються економити, то хто і як може.

п. СЕРГІЙ, покупець

«– Менше продуктів харчування. – А які, наприклад? – Дешевші. Починаючи від хліба і закінчуючи, не знаю, ковбасою чи іншим».

п. ЛЮБОВ, покупець

«– Звичайно, економимо. Звичайно. – А як, зокрема на продуктах, економите? – Ну, власне, що не економимо, просто готуємо самі домашнє харчування, закрутки, картопля печена, капуста, вітамінки, отаке всяке».

Що ціни на продукти стали не по кишені, помітити можна і по кількості покупців на ринку. Людей, кажуть продавці, істотно зменшилось, майже вдвічі.

п. МАРІЯ, продавець

«– З минулим місяцем ні, а з минулим роком подорожчали. – А на скільки? – На гривень 5 подорожчало. – Ще скажіть, будь ласка, чи будуть дорожчати до Нового року? – Ну, поки що не дорожчає, нічого нам не казали виробники, але, може, буде дорожчати. Але людей немає все одно. Людей немає, тому що дуже подорожчання всього. І ковбаси навіть не можеш підняти дорожче, бо ніхто не бере. Людей немає на базарі. В порівнянні з минулим роком, набагато, наполовину менше».

Та ціни, запевняють продавці, зросли не на всі продукти харчування. І до Нового року, кажуть, вартість навряд чи збільшиться.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top