Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чому директора училища викинули у смітник?

Чому директора училища викинули у смітник?

Директор училища, якого минулого тижня студенти викинули у смітник, написав заяву в міліцію. Та звинувачує він зовсім не молодь, а профспілковий комітет навчального закладу. Який начебто схиляв студентів до протиправних дій. Натомість, в училищі кажуть, своїх вихованців не підбурювали. А рішення пролюструвати поновленого директора вони прийняли виключно самостійно.

ПАВЛО ФЕДИК, поновлений директор ТВПУ ім. М. Паращука №4

«Є рішення Апеляційного суду. Я виконував це рішення Апеляційного суду, прийшов в училище, і в мене був відповідний документ, який посвідчував, що рішення Апеляційного суду вступає в негайну силу. Але майстри училища, які там входять в профком училища, мали всі можливості не допустити мене до роботи. Для цього є закон про профспілки, який ці речі дозволяє зробити. І не треба було підбурювати дітей».

Замість того, щоб вирішити конфлікт мирно, каже знову призначений на посаду директора училища Павло Федик, його виштовхнули на вулицю, ображали, а згодом викинули у смітник. І хоч зробили це студенти, чоловік в усьому звинувачує керівництво та профспілковий комітет навчального закладу.

ПАВЛО ФЕДИК, поновлений директор ТВПУ ім. М. Паращука №4

«Тим заступникам директора училища, які є, і тій частині майстрів, які там є, їх лякає мій прихід. Тому що, очевидно, можна було побачити якісь там речі, які творяться в училищі. Не зовсім гаразд там є те, що відбувається. Тому вони ініціювали такі моменти».

Натомість, в училищі кажуть, ані рішення суду, ані наказу з Міністерства освіти вони не бачили. А нахабно поводили себе не студенти, а сам директор.

ГАЛИНА АНДРУСИШИН, т. в. о. директораТВПУ ім. М. Паращука №4 (телефоном)

«Рішення суду в нас немає і наказу Міністра освіта в нас немає. Ніхто не міг подумати, що без остаточного рішення суду і без наказу Міністерства Федик дозволить собі увірватися в навчальний заклад, вимагати ключі, мотивуючи тим, що він має право. А учні під час перерви, побачивши директора, вийшли на перерву, почали скандувати «Ганьба».

Викинути у смітник Павла Федика, каже Галина Андрусишин, ані вона, ані жоден інший працівник студентів не підбурював. Це молодь зробила виключно з власної ініціативи.

ГАЛИНА АНДРУСИШИН, т. в. о. директораТВПУ ім. М. Паращука №4 (телефоном)

«Як діти можуть бути налаштовані? Подумайте самі. Діти в нас 18-річні, дорослі, учні, студенти. Як можна ними маніпулювати? Це не діти в першому класі. І всі вони знають роботу колишнього директора. Те, що діти обурені, і працівники обурені рішенням суду про відновлення його на посаді після того, як зборами колективу було висунуто недовіру, і він був звільнений з посади, то це взагалі не вкладається в ніякі вже рамки. Не тільки, що він регіонал. Це не має ніякого значення. Це йде мова про нього як про людину і як про керівника навчального закладу».

Аби покарали винних, Павло Федик звернувся до міліції. Він також готує звернення у департамент освіти та науки Тернопільської ОДА та у Міністерство освіти та науки.

ПАВЛО ФЕДИК, новопризначений директор ТВПУ ім. М. Паращука №4

«Я в тій заяві зразу написав чітко і ясно, хто підбурював. Тому що це відбувалось в мене на очах. Діти не несуть відповідальності за те, що їх підбурювали. Вони не є повнолітніми».

Залишатись на посаді директора училища не планував і до того злощасного інциденту, каже Павло Федик. А зараз очолювати навчальний заклад не хоче тим більше.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top