Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ялинка на майдані

Ялинка на майдані

Головна тернопільська ялинка цього рокузнову буде на Театральній площі. Нагадаємо, минулого через події Євромайдану прикрасили живе деревце на майдані Волі. Натомість тепер святкову ялинку вирішили повернути на попереднє, більш звичне для тернополян місце. Дерево  штучне, 18 метрів заввишки. Вперше воно постало на площі ще перед новим 2010, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства. Встановлювати ялинку робочі розпочали у понеділок. Наразі вже готовий каркас дерева.

 АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

«Встановлюється каркас ялинки. Він є металевий. Потім він буде обвішуватися штучним гіллям, ялинковими прикрасами та освітленням. КП «Тернопільміськсвітло» передбачено зробити відповідне освітлення Театрального майдану новорічне. Плануються також різні несподіванки, різні сюрпризи, які будуть представлені тернополянам».

Прикрасити новорічне деревце мають намір у білому кольорі, розповідають в управлінні культури. До оформлення головної тернопільської ялинки залучають дітей. В школах міста вже традиційно оголосили конкурс на кращу прикрасу.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, начальник управління культури та мистецтв міськради:

«Ми давали їм завдання таке, щоб це було не ординарно, як кожного року: великі білі кулі, а також – білі голуби. Вже є деякі роботи, діти приносять, є такі, що подобаються, є, можливо, такі, які підуть на ялинки, які будуть розміщені в мікрорайонах нашого міста. Воно гарно дивиться при підсвіченні. Якщо ялинка, скажімо, ввечері, світиться, ці білі кольори дуже гарно відіграють».

В загальному ж оформлення майдану залишиться таким, як і раніше, можливо, додадуть по периметру більше кульок, каже Василь Кармазин. Завершити роботу мають намір до 19 грудня. Відтак, побачити повністю прибране до новорічних свят деревце можна буде вже на Миколая.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top