Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ялинки тернополян сяють національними кольорами

Ялинки тернополян сяють національними кольорами

У прийдешньому дві тисячі п’ятнадцятому свої права на рік у коня перейматиме вівця. І не біла, як ми звикли бачити досі, а синя. Відтак, аби задобрити тварину майбутнього року, ялинку за народними повір’ями радять оздоблювати саме у цьому кольорі. До того ж, прикрас на ринку більш, як вдосталь. Та тернополяни цьогоріч вирішили причепурити свою хвойну красуню не лише синіми, а й жовтими барвами. І стильно, і патріотично.

п. ВАЛЕНТИНА, покупець

«Напевне, що буду в жовтому і голубому. В національному».

п. ІГОР, покупець

«– Чи будете прикрашати ялинку цього року в якихось певних кольорах? – Звичайно, в національних кольорах».

Живу чи штучну обрати ялинку, тут думки тернополян розділились. Кажуть, перша додає більше святкового настрою, до того ж, приємно пахне. А інша є практичнішою, і з року в рік не доводиться витрачати кошти.

п. ВАЛЕНТИНА, покупець

«– Живій. – А чому? – Ну, відчувається запах свята»

п. ІГОР, покупець

«– Раніше була жива. Але зважаючи на те, що так бездумно людина винищує природу, вирубує ліси, ми тепер віддали перевагу ялинці штучній».

Дехто ж вирішив від живого деревця відмовитись з економічних причин, адже штучна ялинка й справді обходиться дешевше.

п. МАРІЯ, продавець живих ялинок

«– Як яка ялиночка, від 50 і вверх. – Від 50. А така якась, щоб гарна, пишна і велика? – Щоб гарна, пишна і велика, то буде десь 200 гривень».

п. НАДІЯ, продавець штучних ялинок

«Ялинка, яка на 1 метр 50 сантиметрів є івано-франківського виробника. Це сама крайня. Вона коштує 150 гривень. Є ялинка луцького виробника: є з білим напиленням, є без білого напилу. Вона є дорожчою, вона коштує 180 гривень, тому що ця йде чучуть, менше на неї йде витрати на жилку. Там, відповідно, між гілочками немає гілочок. Наприклад, на 1 метр 50 сантиметрів коштує 180 гривень, луцького виробника коштує 220. Ну, і, відповідно, ціна 1 метр 80 сантиметрів коштує 300 гривень, на 1 метр 80 сантиметрів іншого виробника – 320».

Та не залежно від того, живу чи штучну ялинку ви обрали, та у яких кольорах її прикрашали, це і так не вплине на ваш новорічно-різдвяний настрій. Адже його творить зовсім не зелена красуня, а ви самі. Тому з прийдешніми усіх святами!

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top