Ви знаходитесь: Головна / Новини / Іспанці пропонують авіарейс Мурсія-Тернопіль
Іспанці пропонують авіарейс Мурсія-Тернопіль

Іспанці пропонують авіарейс Мурсія-Тернопіль

Тернопіль здобуває все нових побратимів закордоном. Чимало міст у Польщі та інших країнах починають співпрацю з нашим обласним центром. У яких напрямках обмінюємося досвідом, дізнаєтеся із сюжету.

Тернопільська міська рада вже не один рік співпрацює з містами Чехії, Словаччини, Словенії тощо. Основні наголоси наші представники робили на обміні досвідом з поляками. Після залучення інших країн, співпраця з Польщею не припинилася, а навпаки посилилася, каже начальник управління стратегічного розвитку Тернополя.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«В нас сьогодні є 6 міст-партнерів і побратимів в Польщі. Це Хожув, Радом, Ельблонг, Жешув, Тарнув. Крім цього, ми співпрацюємо з іншими містами. Ми сьогодні розпочали роботу з такими містами, як: Лешно, Бжег, ми маєм досить гарну співпрацю з Любліном».

Обмінюються досвідом не тільки в галузі самоврядування, а й мистецькій, освітній, медичній. Розвивати останню за прикладом колег із Тарнува вчилися наші медики.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Місто Тарнув в цьому році ми зробили вже 2 великих поїздки, зараз була 3-я поїздка наших медиків, лікарів тернопільських лікарень, перш за все, це хірургів, анестезіологів. Тобто вони були в Польщі протягом певного проміжку часу, вони дивилися, як в тарнувських лікарнях робляться операції, вони були присутні на цих операціях, вони самі робили практичні операційні дії».

Вдалим для Тернополя був нещодавній візит делегації з іспанського міста Мурсія. Європейські гості висловили бажання створити в нас логістичний центр з продажу іспанських фруктів, овочів, а також зернових і м’ясопродуктів. Висловили ідею і відкрити у нашому аеропорті авіарейс Мурсія-Тернопіль. Оскільки вважають, що ним би користувалося чимало пасажирів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

2 коментарі

  1. Надал буде перший!

  2. Надал буде першим!

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top