Ви знаходитесь: Головна / Новини / 19 тернополян отруїлись солодощами

19 тернополян отруїлись солодощами

Тернополяни та жителі районів отруїлись солодощами. Близько двох десятків людей потрапили у лікарню після того, як покуштували кондитерські вироби одного із виробників Шумська.

Протягом кількох днів у першу міську лікарню швидкої допомоги звернулось майже два десятки тернополян і жителів районів, віком від вісімнадцяти до п’ятдесяти років. В усіх схожі симптоми та, як наслідок, один діагноз – гостра кишкова інфекція.

ОКСАНА КАДУБЕЦЬ, в. о. зав. інфекційного відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги

«За період із 13 по 17 грудня в інфекційне відділення госпіталізовано 19 хворих зі скаргами на гіпертермію, нудоту, багатократне блювання, спастичні болі в животі, діарею».

Про масове отруєння лікарі повідомили правоохоронців. Які з’ясували, що напередодні всі постраждалі посмакували солодощами одного з виробників міста Шумськ. Міліціонерам люди розповіли, що їли торт «Наполеон», тістечка «Картопелька», «Рафаело», а також інші кондитерські вироби.

АНДРІЙ ПЕТРУШЕВИЧ, старший слідчий Тернопільського міськвідділу міліції

«Більшість з них вживали кондитерські вироби одного із підприємств міста Шумська. Дане підприємство здійснює свою торгівлю через магазини міста Тернополя. На даний період часу відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 325. Санкція статті якої передбачає обмеження волі, строком понад 3 роки».

Продукцію виробника санепідемстанція вилучила та опечатала. Триває слідство.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top