Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Акварелі Ярослава Омеляна у художньому музеї

Акварелі Ярослава Омеляна у художньому музеї

Днями у художньому музеї відкрили виставку картин тернопільського графіка Ярослава Омеляна. На ній представили 38 акварелей, переважно пейзажних, в реалістичному стилі. Серед них сільські та міські краєвиди, архітектурні пам’ятки та миловидні місця Тернополя.

ЯРОСЛАВ ОМЕЛЯН, графік, заслужений художник України:

«З дитинства, я сільський хлопець, то я вставав раненько, ще до схід сонця, ну то я, мене просто зачаровувало, хотів бачити, як то сонце виходить. Діти, які виросли в селі, вони більш зв’язані з природою, вони інакше спілкуються з нею. Вони шукають в тих гніздах, тих пташенят, де вони знаходяться. А вночі, в селі, де не було світла, то зорі, такі яркі, здається, що там от хоч рукою доставати можна».

Чимало картин присвячені краєвидам Карпатських гір, як влітку, так і взимку. Ярослав Омелян каже, після десятирічного перебування в Сибіру, рідні краї полюбив ще більше.

ЯРОСЛАВ ОМЕЛЯН, графік, заслужений художник України:

«Після того, як я 10 років бував в Сибірі, то мій край, моя Україна, то для мене лежить в серці і я всі роботи підпорядковую до нашого краю. До Тернополя, до Карпат. Це місцевість та, яку нам всім треба любити».

А оцінити картини, поглянути на звичні місця оком художника, тернополяни зможуть ще упродовж двох тижнів

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top