Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Бюджет області прийняли після 2-денних засідань

Бюджет області прийняли після 2-денних засідань

Бюджет Тернопільської області нелегко, але все ж прийняли. Два дні депутати облради засідали, сперечалися, переносили розгляд питань. Та врешті, сьогодні наприкінці робочого дня, таки проголосували за кошторис, внісши чимало поправок і пропозицій. Разом з депутатами засідали й наші кореспонденти.

Кілька годин пустих баталій у вівторок, та до розгляду бюджету області навіть не дійшли. Депутати Тернопільської облради лише зробили висновок, що за такі сесії, соромно навіть бути народним обранцем.

ВОЛОДИМИР ГУЛЬОВСЬКИЙ, депутат Тернопільської облради:

«Прикро за нас, депутатів, тому що ми працюємо 2,5 год – ми нічого не прийняли, ми не сформували порядок денний. Який ми приклад показуємо нашим громадянам? Завтра сесії районних рад будуть. Що вони скажуть: «Область не прийняла бюджет, давайте будемо приймати ми?» Мені прикро за те, що я, може, є навіть тим самим депутатом».

Просидівши в сесійній залі з обіду до вечора, депутати вирішили зібратися там і наступного дня. І в середу, за неповних 4 години обласний кошторис підтримав 61 обранець. Останній, щоправда, голосував з руки.

«61 депутат. Бюджет прийнятий».

За словами народного депутата Романа Заставного, який був присутній на прийнятті обласного бюджету, кошторис Тернопільщини отримав чималу суму дотацій. Тепер депутати облради повинні лише грамотно розпорядитися цими грошима.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«В сесійній залі те, що відбувається сьогодні, те, що відбувалося вчора, немає жодних підстав вважати, що ці гроші будуть спрямовані для розвитку області. Найгірше це те, що серед депутатського корпусу, який вже є старожилом Тернопільської області, оскільки працює вже 6 років повноцінних, вже в березні буде, так само не було бажання ані вникнути, ані спробувати змінити систему влади і порушити той баланс, який укорінився при попередній, як ми звикли казати, злочинній владі».

Яку суму заклали в бюджеті Тернопільщини на 2015-й рік та з якими нововведеннями формували кошторис, дивіться у вечірньому випуску новин, в четвер.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top