Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бійці на Сході потребують допомоги з тилу

Бійці на Сході потребують допомоги з тилу

Бойові дії на Сході не вщухають. Серед воїнів чимало поранених, які потребують допомогти з тилу. Тому тернополян просять бути активнішими і по можливості передавати медикаменти, а також речі першої необхідності та продукти харчування.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер 

«Було дуже страшно, коли перемир’я приспало тернополян. Коли ми розуміли, що хлопці мерзнуть, хлопці там, їх треба нагодувати, їх треба зігріти, вони хворіють, а місто заснуло. Ну, і тоді ми, звичайно, використовували всі можливі методи для того, щоб пояснити, що комусь там погано, різними способами. Надії ні в кого, як на простих людей в мене нема».

Та після останніх подій люди знову активізувалися. Й до них, у штаб «Самооборони», розповідає волонтер, небайдужі з новими силами почали приносити медикаменти та речі першої необхідності. Відтак, сьогодні, каже Лілія Мусіхіна, активісти на Схід у військові госпіталі відправили великий вантаж ліків. Та на цьому волонтер просить не зупинятися, адже бійці потребують ще багато усього.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, волонтер 

«Будемо дуже вдячні за картки дизпального, будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, тобто це м’ясні, рибні консерви, це ті самі крупи, це засоби особистої гігієни. Також по медикаментах – за перев’язувальні матеріали будемо вдячні, за протигрипозні препарати. Також є завжди дуже велика потреба в білій тканині для пошиття маскхалатів. Також будемо безмежно вдячні за допомогу з тактичної медицини, тобто це бандажі, це джгути. Якщо є можливість, протишокові засоби».

Також волонтер дякує усім небайдужим за допомогу. Лілія Мусіхіна пояснює, вони економлять багато грошей на білизні, яку замість того, щоб купувати, власноруч шиють тернополяни. Тому усім, хто прагне допомогти, волонтер радить звертатись у штаб «Самооборони».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top