Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вифлеємський вогонь повезуть в АТО

Вифлеємський вогонь повезуть в АТО

Вифлеємський вогонь запалає і в зоні АТО. Туди його передали тернопільські пластуни. Хто виступив посередником, бачили наші кореспонденти.

Тернопільські пластуни передали Вифлеємський вогонь українським бійцям. У зону АТО Вогонь Миру передали через Логістичний центр допомоги, що на вулиці Дністрянського.

СОФІЯ ШИМКІВ, пластунка:

«Ми хочемо, щоб цей Вогонь запалав і у вас, і у ваших домівках. Тому що він є символом добра, злагоди, достатку і миру, який нам зараз дуже потрібен».

Волонтери Логістичного центру пообіцяли передати Вогонь тими, хто їхатиме на Схід.

ТАРАС БІЛАН, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям:

«Ми поставимо його тут на самому видному місці. Як бійці будуть до нас під’їжджати за матеріальними цінностями, які ми передаєм в зону АТО, ми з кожним бійцем будем передавати частинку цього вогню. Я не знаю, куди він попаде. Але щоб в цей день, коли він зайшов на передову, в них також був Вифлеємський вогонь і свято».

Пластуни в Україні отримують Вифлеємський вогонь уже вшістнадцяте. Розносять його по лікувальних, навчальних закладах, органах самоврядування тощо.

«Хай знає кожен Божий дім – ми понесем вогонь, даруючи любов усім».

Вифлеємський Вогонь Миру був запалений на місці народження Ісуса Христа. Щороку Міжнародна скаутська організація поширює Вогонь до новорічно-різдвяних свят.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top