Ви знаходитесь: Головна / Новини / Волонтери просять тернополян допомогти продуктами

Волонтери просять тернополян допомогти продуктами

Берци, тепла форма, бушлати, чай, кава та згущене молоко. Це нагальні потреби українських бійців в АТО. Волонтери кажуть, свята трохи відволікли тернополян від подій на Сході, однак воїни, що зараз там знаходяться, потребують постійної допомоги з тилу.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Кава, чай, консервації потрібні, і в більшості, жестянки. Хлопці просять, дуже задоволені, наскільки я сам їжджу, дуже задоволені домашніми тушонками. Домашні консервації, тушонки – це для них дуже, так сказати, задоволення, вони дуже раді цьому всьому. Цигарки потрібні – це таке більше, шо нагальне. От сьогодні ввечері відправка йде, нам більше всього потрібна кава, чай і цигарки, на даний час. І згущене молоко».

Не вистачає, кажуть волонтери, рибацької сітки і пального. А ще коштів,  за них купують необхідне спорядження бійцям. А в кого немає фінансової можливості допомогти, просять приносити теплі речі для переселенців, в основному жіночі та дитячі.

БОГДАН КІНДІЙ, волонтер  Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Хлопці самі просять з передової, для того, щоб більше в контакт вступати з місцевим населенням на Сході, вони там по школах, по дитячих будинках, по садіках розносять теплі речі, одяг в дитячі будинки, харчі, такі, як: «Малыш», «Малютка». Відносять їх для того, щоб зблизитись з населенням. Населення після таких їхніх акцій добровільних, бійців, більше в контакт вступають і більше починають поважати нашу українську армію, добровольців». 

Нагадуємо, збирають речі на складі Логістичного центру допомоги бійцям АТО, що на вул. Збаразька,16. Туди ж можна приходити, аби допомогти пакувати  та вантажити речі.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top