Ви знаходитесь: Головна / Новини / В АТО покличуть військовозобов’язаних до 60 років

В АТО покличуть військовозобов’язаних до 60 років

Українців чекає 4-та черга мобілізації. Відповідні документи вже отримали військкомати. Далі рішення за Президентом. Хто підлягає цьому етапу мобілізації, дізнавалася Вікторія Кравець.

Українці в очікуванні 4-ї черги мобілізації. Військкомати вже отримали відповідні вказівки. Чекають лише розпорядження Президента. За винятком студентів стаціонарної форми і непридатних за станом здоров’я, мобілізовуватимуть всіх. І навіть жінок.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату:

«Мобілізації підлягають, згідно оновлених документів, військовозобов’язані придатні до військової служби, тобто визначені медичними комісіями, наголошую, придатними до військової служби, військовозобов’язані любої статі, що чоловічої, що жіночої, від 20 до 60 років».

Четверта хвиля або як її тепер називають, черга, проходитиме як і попередні, зазначає Володимир Катинський.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату:

«Буде проводитись оповіщення людей, потім проведення медичних комісій, відправка у військові частини. Далі буде іти підготовка, при чому індивідуальна підготовка порядка до 25 діб, потім бойове зваження в складі вже підрозділів ще порядка до 25 діб, і після того тільки військовозобов’язані, чи вже військовослужбовці будуть відправлятися на заміну для проведення ротації військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО».

Четверта черга мобілізації необхідна, щоб відправити у відпустку тих, хто сьогодні перебуває в зоні АТО. Крім мобілізації, згідно із законом, призиватимуть на військову службу і строковиків.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top