Ви знаходитесь: Головна / Новини / Греко-католицька церква подарувала бійцям Нацгвардії автомобіль

Греко-католицька церква подарувала бійцям Нацгвардії автомобіль

І моляться, і підтримують матеріально. Священнослужителі з Греко-католицької церкви подарували бійцям АТО уже п’ять автівок. Остання дісталась батальйону Національної гвардії, що дислокується у Тернополі.

Священнослужителі кажуть, обрали не військовий, а звичайний автомобіль. Аби бійці на Сході могли використовувати його для власних потреб. Автівка призначена для пересування на малі відстані і споживає невелику кількість пального.

ВІТАЛІЙ КОЗАК, вікарій з питань стратегії і розвитку Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«Вони потребували автомобіль, оскільки база технічна тут військової частини була орієнтована трохи на інші потреби. І, зокрема, коли ми були у зоні проведення Антитерористичної операції, то самі переконалися, що всі ці великі машини, які є там, тобто вони, звичайно, є добрі, військова техніка і так далі. Але вони занадто великі, занадто багато споживають пального. І очевидно навіть, якщо солдати мають якусь потребу меншу, то не можуть переїхати, мусять їхати якимись великими військовими грузовиками».

Це уже п’ятий автомобіль від Греко-католицької церкви. Попередні, кажуть священнослужителі, подарували також місцевим батальйонам. Бійці за допомогу отців вдячні. Хлопці кажуть, оскільки держава не в змозі подбати про всіх, то на Схід їх зазвичай збирає громада міста.

ВАСИЛЬ ЯРОШЕВСЬКИЙ, старший інструктор взводу спецпризначення батальйону Нацгвардії 

«Ну, автомобілі зараз дуже потрібні, тому що питання транспортування особового складу і, в принципі, того самого забезпечення речового, матеріального, потрібно це все для перевозки. На даний момент держава не може забезпечити все повністю. Головне, щоб всі були живі і здорові».

Це уже третя ротація для батальйону Національної гвардії. І цього разу, каже командир Віктор Шершун, бійці забезпечені всім необхідним. До того ж, Греко-католицька церква, окрім автомобіля, привезла хлопцям і іншу допомогу.

ВІКТОР ШЕРШУН, командир батальйону Національної гвардії (м. Тернопіль)

«Особовий склад готовий до виконання поставлених задач в зимовий період. Екіпіровані ми повністю, одягнені повністю всі, засоби для обігріву особового складу придбані. Придбана форма з бушлатами, з теплим взуттям. Все-все повністю є для того, щоб ми добросовісно виконували свої обов’язки. Завдяки, я зразу хочу подякувати всій громаді Тернопільщини, тому що кожен нам надав допомогу – і маскувальні сітки, і взуття, і одежа, і буржуйки. І автомобіль. Деякі нам надавали допомогу і топливом, і запчастинами на техніку».

Попри те, що різдвяні свята провести з рідними їм не вдасться, бійці не засмучуються і кажуть, скоро знову повернуться додому.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top