Ви знаходитесь: Головна / Новини / За продаж наркотиків потрапили за ґрати

За продаж наркотиків потрапили за ґрати

Молодиків, що продавали у Тернополі наркотики, затримали. Правоохоронці виявили групу з 4 чоловіків, які у місті торгували маріхуаною, амфетаміном і канабісом. Встановили міліціонери й тих, хто купував наркотичні засоби.

Майже 8 місяців правоохоронці відстежували молодиків, які продавали у місті наркотики. Після кількох операцій, спланованих працівниками міліції, наркоторговців все ж вдалось затримати. Підозрюваними є 4 чоловіків, 1986-1987 років народження.

ВОЛОДИМИР СТРОЇЧ, нач. відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВСУ в області

«В ході проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання даних фігурантів було виявлено та вилучено наркотичні засоби – марихуану, психотропну речовину – амфітамін, пристрій для куріння, грошові кошти в великих розмірах, які здобуті злочинним шляхом, від збуту психотропної речовини амфітаміну та марихуани».

Встановили правоохоронці й 20 покупців наркотичних засобів. Та міліціонери продовжують з’ясовувати, коли і кому підозрювані збували товар. Окрім маріхуани та амфітаміну, продавали чоловіки й канабіс – наркотик, який вважають легким. Та ця думка хибна, пояснює експерт відділу спеціальних видів експертиз.

ЯРОСЛАВ МУЗИКА, експерт відділу спеціальних видів експертиз НДЕКЦ при УМВСУ в області

«Але найчастіше наслідком цього вживання є велика імовірність переходу людей з легких наркотиків на важкі. Тривале вживання канабісу шкідливо впливає на розумову активність, дає навантаження на серце, оскільки підвищує частоту пульсу і підвищує кров’яний тиск. Тому для людей, які страждають захворюваннями серця, вживання канабісу черевате серйозними наслідками».

Зараз підозрюваних затримали, вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. За статтею 307 Кримінального кодексу України, а саме за незаконне зберігання, виробництво чи збут наркотичних засобів, чоловікам світить від 8 до 12 років позбавлення волі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top