Ви знаходитесь: Головна / Новини / З початком війни почастішали побутові вбивства

З початком війни почастішали побутові вбивства

У 2014 році на Тернопільщині зросла кількість вбивств. Почастішали і випадки навмисних. Із чим це пов’язано, намагалися з’ясувати місцеві правоохоронці. Детальніше дивіться в наступному сюжеті.

На 5 вбивств більше, ніж у попередньому, трапилося на Тернопільщині у 2014 р. Міліціонери, можливою причиною такого зросту, вважають воєнну ситуацію в державі.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Всі ці вбивства були розкриті. Особи, які підозрювались у вбивствах, направлені до суду. Суди деяких вже засудили, по деяких ще слухаються кримінальні провадження в суді. Навмисних вбивств, які би мали замовний характер, в нас не було. Все в основному побутова тематика. Але деякі були насильницькі злочини, пов’язані з пограбуванням».

Тривожною є кількість вбивств уже цього року. Лише з початку 2015 р. в області зафіксували 2 випадки насильницької смерті. Проте жоден з них не пов’язують з новорічними застіллями.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Кожна новорічна ніч закінчувалась якимось підрізом, якщо проаналізувати попередні роки. Але Бог милував, в даному випадку добре, тому що ці вбивства розкриті. Тобто вбивства були здійснені на побутовому ґрунті, особами в тяжкому алкогольному сп’янінні».

Крім навмисних вбивств, у 2014 р. розкрили три факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що закінчилися смертю, а також 9 розбоїв і 5 вимагань.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top