Ви знаходитесь: Головна / Новини / Канадська молодь зібрала допомогу дітям воїнів АТО

Канадська молодь зібрала допомогу дітям воїнів АТО

Дитячий одяг, взуття, іграшки та канцелярію зібрали діти з канадських міст Гамільтон, Сент-Кетерінс та Етобіко в рамках акції «Теплом зігріємо серця». Загалом, це понад сто п’ятдесят кілограмів вантажу, розповідає голова Тернопільського осередку Спілки Української Молоді. Він вже спакований і готовий до отримання маленькими адресатами.

МАРЯНА МАРЕЦЬ – голова Тернопільського осередку СУМ в Україні:

«Ця акція є важливою не лише з матеріальної точки зору, але в першу чергу з моральної. Тому що вона вкотре засвідчить, що українці, вони, єдині, вони підтримують одне одного не залежно від місця їхнього проживання. Тернопільський осередок Спілки Української Молоді спільно із СУМівцями з Канади, а також за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і на далі планує підтримувати переселенців як матеріально, так і в плані їхньої адаптації на новому місці проживання».

Аби допомога була адресною, сформували відповідні списки сімей, куди відправлять пакунки. А саме, це сім’ям переселенців та військових в зоні АТО.

ОЛЕНА ВЕЛИЧАНСЬКА – ст. офіцер відділу роботи з особовим складом та громадськістю обласного військкомату:

«Ми влючили сюда в ці списки сімї, в яких є дітки-інваліди. І це впершу чергу їм. Тому що мами переважно знаходяться по догляду за тими дітками, батьки знаходяться далеко. Звичайно, що коли військовослужбовець, який виконує завдання у районі виконання бойового завдання, впевнений в тому, що у його сімї все гаразд. Що його сімя ні в чому не нуждається, і його сімя не залишається один на один зі своїми труднощами. Звичайно, це надає йому сили, мужності, впевненості».

Окрім речей, канадські друзі написали листи підтримки українським військом та своїм ровесникам. Послання, кажуть у Спілці, дуже теплі, по-дитячому щирі і нікого не залишать байдужими. А доставлять їх, разом з пакунками, маленьким одержувачам уже невдовзі.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top