Ви знаходитесь: Головна / Новини / Медуніверситет «замінували» через вибори?

Медуніверситет «замінували» через вибори?

Дзвінок про замінування адмінкорпусу медуніверситету, що на Майдані Волі, надійшов в управління внутрішніх справ о 9-й 20-ть. Чоловічий голос повідомив, що вибухівка спрацює через дві години. Одразу після дзвінка, на місце події виїхали необхідні служби. А тим часом, людей з приміщення закладу евакуювали на безпечну відстань.

РУСЛАН БАЛИК, заст. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«На місце події виїхали всі зацікавлені служби – це міліція, кінологи, вибухотехнічна служба, МНС, також працівники служби безпеки, для того, щоб обстежити дане приміщення. Зараз проведено евакуацію студентів, а також викладацького складу. І проводиться перевірка на предмет чи є там вибуховий пристрій чи немає».

Хто здійснив дзвінок і звідки, наразі встановлюють. Правопорушнику загрожує позбавлення волі на встановлений термін. А от для міста, це чергові збитки, каже заступник начальника обласного УМВС. Адже такі виїзди на місце «замінування» коштують чимало.

РУСЛАН БАЛИК, заст. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Вони обходяться дуже дорого. Ну, як правило, це декілька десятків тисяч, тому що задіюється дуже багато і техніки, і людського ресурсу. Задіюються не тільки органи внутрішніх справ, а й задіюються державна служба з надзвичайних ситуацій, задіюються медики, задіюються вибухотехніки, задіюється газова служба, електрики. Шкода наноситься, звичайно, дуже вилика».

Після перевірки, джерела вибуху, на щастя, не знайшли. Та одним замінуванням справа не завершилася. Через кілька годин до медзакладу надійшло друге повідомлення про «липову» вибухівку. Серед ймовірних причин інциденту – спроба зірвати  голосування за нового ректора медуніверситету.

МИХАЙЛО КОРДА, кандидат на посаду ректора ТДМУ ім. І.Горбачевського:

«Нам сказали, що, можливо, замінування. Тому нас вивели і попросили вийти. – На вашу думку, це може бути пов’язано з тим, що сьогодні вибори? – Ну, звичайно, а з чим же воно ще пов’язано. Звичайно».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top