Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мобільні блок-пости, одяг і продукти передали в Дебальцеве

Мобільні блок-пости, одяг і продукти передали в Дебальцеве

Чергову допомогу в зону АТО передали з Тернопільщини. 5 тонн вантажу повезли в район Дебальцеве. Збір і передачу необхідного організувала тернопільська «Самопоміч».

5 тонн необхідних продуктів і теплих речей відправили в зону АТО тернополяни. Місцева «Самопоміч» зібрала вантаж за допомогою підприємців та волонтерів області і навіть з-закордону.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Самопоміч»:

«Відправляємо власне от теплі речі, які для солдат зони АТО зібрала наша діаспора з Канади. Вийшли на зв’язок, вони також вже кілька разів нам передавали. Тобто це теплі куртки, кофти, штани, гріючі такі встилки у взуття, берци. Крім того, багато продуктів з Бучацького р-ну передали підприємці».

Новинкою цієї допомоги стали 16 метрів мобільних блок-постів, які виготовила одна з будівельних фірм Тернополя.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Самопоміч»:

«Звернулася ця фірма з ініціативою до Тараса Пастуха, адже він зараз доволі непоганий експерт в плані обороноздатності країни. І вони взнали, що зараз Україна закупляє ці мобільні блок-пости в Америки, в США безпосередньо, а вони виготовили такі самі, свій варіант цих блок-постів, і вони фактично по якостях ні в чому не уступають аналогам зі США, але по ціні вони в 5 разів дешевші».

Допомогу відправили солдатам 128-ї бригади. Також серед вантажу речі, необхідні населенню Дебальцевого. Супроводжувати допомогу в зону АТО буде народний депутат Тарас Пастух.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top