Ви знаходитесь: Головна / Новини / Напередодні Різдва піст особливо строгий

Напередодні Різдва піст особливо строгий

Строгого посту дотримуються віряни 6-го січня. Напередодні Різдва Христового люди готують Святу вечерю, яка, традиційно, складається із 12-ти страв. Що ставлять на стіл тернополяни і як трактує цей звичай церква, розкаже Вікторія Кравець.

Строгого посту впродовж усього дня, за церковними канонами, дотримуються християни. День, що передує Народженню Христа, є одним із небагатьох у році, коли утримання від спокус є особливо суворим.

о. ВІТАЛІЙ КОЗАК, синкел Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Одинокі дні у році є днями не просто посту, а строгого посту, каже церква. Тобто де треба утриматися від тих речей, від тих страв, які у звичайні дні посту є дозволені. Таких днів є декілька у році: це Надвечіря Різдва Христового, Надвечір’я Богоявлення, а також одноденні пости».

Тернополяни посту у Надвечір’я Різдва дотримуються. Та щодо 12-ти страв – тут святкове меню дещо відрізняється.

ВОЛОДИМИР:

«Постимо. Так, все постимо. Все пісне».

АРТУР:

«Не готуюсь до посту і до Святої вечері. Ні, до Святої вечері, може, підготуюсь. Ми ще поїдемо до Львова і там щось цікаве буде. – Кутю будете їсти? – Кутю? Якщо знайдемо, то так. Ми туристи просто, гуляємо собі».

ОЛЕКСАНДРА:

«Дотримуюся посту. Готую 12 страв на стіл. З’їжджаються діти, онуки і весело святкуєм. І хай Бог дає вам щастя, здоровя в Новому році, весело відсвяткувати різдвяні свята. Всього найкращого вам».

Традиційно, після сходу першої вечірньої зірки, християни починають Святу вечерю. За стіл сідають всією сім’єю. Першою зі страв обов’язково куштують кутю.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top