Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Теребовлянщині брат убив брата

На Теребовлянщині брат убив брата

Життя ціною в оковиту. На Теребовлянщині шістдесятидворічний чоловік убив свого молодшого на одинадцять років брата. Причиною конфлікту між ріднею стала горілка.

Коли старший брат відмовився давати гроші на спиртне, молодший бризнув йому в очі дезодорантом. Перший такої зухвалості не витримав і забив останнього сокирою до смерті.

Підозрюваний

«Став до мене кулаками розмахувати. Чекай, кажу, ти ще не такий крепкий хлоп, щоб розмахувати до мене руками. Тай потім так сталося, що вдарив сокирою по голові».

Отямившись шістдесятидворічний житель Теребовлі намагався ретельно приховати сліди злочину. Пенсіонер змив із себе кров, і вже опісля пішов до сусідів так би мовити з повідомленням, що хтось убив його рідного брата. Чоловік стверджував, вночі на момент злочину його вдома не було, прийшов аж вранці й так дізнався про скоєне.

ІННА ВІВЧАР, старший слідчий в ОВС-криміналіст УМВС України в області

«Потерпілий і підозрюваний проживали в одному будинку. Після смерті своїх батьків вони почали зловживати спиртними напоями. Між ними постійно зав’язувалися конфлікти. І, зокрема, перед 9 січня 2015 року, по закінченню свят, брати, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, почали між собою конфлікт, який і, власне, закінчився умисним вбивством».

У скоєному вбивстві чоловік все ж зізнався. За вчинене йому загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

ІННА ВІВЧАР, старший слідчий в ОВС-криміналіст УМВС України в Тернопільській області

«Дані відомості внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань із кримінально-правовою кваліфікацією передбаченою частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство особи. Підозрюваного затримано в порядку 208 Кримінально-процесуального кодексу України. На даний момент ведеться досудове розслідування».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top