Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Теребовлянщині вбили молоду дівчину

На Теребовлянщині вбили молоду дівчину

На Тернопільщині ще одне жорстоке вбивство. Цього разу жертвою стала двадцятитрирічна жителька села Деренівка Теребовлянського району. Невдовзі дівчині повинно було виповнитись двадцять чотири. Вона працювала продавцем в овочевому кіоску у райцентрі.  Там же знайшли її тіло.

 ВАСИЛЬ ОНІШКО, Довгенський сільський голова:

«Проживала разом з мамою і сестричкою молодшою. Працювала в кіоску, сестричка працює медсестрою в Тернополі. Тато помер більше десяти років, десь буде п’ятнадцять років тому. Мама виховувала їх обоє. Вона закінчила ПТУ, а потім вищий заклад. Працювала. Ну, працювала де могла. Гарна дівчинка, спокійна, мала хлопця, дружили п’ять років, мали бути заручини».

Вбивцю правоохоронці ще не знайшли, та за їхньою інформацією злочин скоїв приблизно тридцятирічний чоловік, середнього зросту, худорлявої статури, з овальним, худим обличчям. Ймовірний підозрюваний був одягнений у темну спортивну шапку, спортивну куртку з широкими світлими смугами вздовж рукавів та темні спортивні штани. Може пересуватися на таксі. Якщо комусь щось відомо, правоохоронці просять звертатись за номерами телефону, які ви зараз бачите на своїх екранах.

У Теребовлі:

(03551) 2-11-76; 2-11-36; 098-255-42-19; 098-274-26-66    або 102

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top