Ви знаходитесь: Головна / Новини / На Тернопільщину привезли тіло В. Чеславського

На Тернопільщину привезли тіло В. Чеславського

Тернопільщина знову в скорботі. Ще один Герой і ще одна втрата… У зоні АТО загинув 40-річний Володимир Чеславський. Чоловік був уродженцем села Голотки, Підволочиського району. Усього на Схід, згадують друзі, з одного села їх поїхало п’ятеро. Частина з них були добровольцями, частина – мобілізованих. Серед останніх і Володимир.

ВАСИЛЬ БЕРЕКЕТА, голова сільради, друг

«Що можна сказати? Ми завжди втрачаємо самих хороших людей. На жаль. На жаль».

Загинув Володимир Чеславський у понеділок, 26-го січня. Сьогодні тіло Героя привезли додому на Тернопільщину. Зі синьо-жовтими стягами в руках зустрічали Володимира усім селом.

ВАСИЛЬ БЕРЕКЕТА, голова сільради, друг

«Ми зробили дуже великий марш, тому що під Дебальцевим мали окружити наші частини. І нас срочним порядком перекинули з Мелітополя. Ми з Ізюму зробили майже 12-годинний марш вночі при морозі. Після того зразу кинули на позиції, почалася стрільба і по одному чоловікові розкинули з розрахунку. І так получилося, що не годен було, розумієте якось ні добратися, ні замінити. Він скоріше всього примерз, бо він так, як і був з автоматом… Він просто замерз, розумієте». 

«Ми завжди будемо пам’ятати його. Він завжди буде з нами. А бойові товариші сказали, що передати слова, що обов’язково відомстять ворогу за нашого бойового товариша. Вибачте нас, що ми не вберегли справжнього героя».

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям Героя. Вічна пам’ять.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top