Ви знаходитесь: Головна / Новини / На «Ялинку міського голови» завітали 4 тис. дітей

На «Ялинку міського голови» завітали 4 тис. дітей

Кілька тисяч тернопільських дітлахів переглянули новорічну виставу та отримали солодкі подарунки. У місті традиційно відбулася «Ялинка міського голови».

Минулими вихідними в палаці культури «Березіль» було ніде яблуку впасти. Маленькі тернополяни прийшли подивитися новорічно-різдвяну виставу та отримати солодощі від Діда Мороза. Хоч вдома подарунки від нього також заробили:

 «– Які подарунки? – Джип такий на пульті, лото… Чекай, ще що? Не можу собі пригадати… Печиво».

Показували казку про Снігову королеву дітлахам їхні ровесники. Силами вихованців «Березолю» підготували виставу за участю багатьох дійових осіб:

 «Пінгвіни, квіти будуть, там ще сніжинки будуть, сніжинки будуть, метелиці, там багато хто буде, мажоретки».

Подивитися виставу запрошували, передусім, дітей соціально-незахищених категорій.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Загалом більше 4 тис. дітей зможуть відвідати ці вистави, отримати солодкі подарунки, отримати подарунки у вигляді вистави від вихованців ПК «Березіль». Запрошення давали в першу чергу дітям з громадських організацій, дітям учасників АТО, афганцям, чорнобильцям, тим громадським організаціям, які звертались по допомогу, а також дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей».

Крім перегляду вистави, гості дійства також розповідали вірші та співали новорічні пісні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. наскільки мені відомо, то зі знайомих багатодітних сімей нікому цього року не дали запрошення. ні в школі ні в садочку. минулого року, якщо в нас в класі є 4 дітей з багатодітних родин, то давали 2 запрошення на Миколая, і 2 на ялинку мера. водночас дуже багато знайомих, що до багатодітних і малозабезпечених не мають ніякого відношення то на всі заходи мали запрошення. хай би ще наш мер проконтролював тих, хто запрошення розприділяє. бо то все знов хіба бла-бла-бла…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top