Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Опади ускладнили пересування містом

Опади ускладнили пересування містом

Комунальники рятують тернопільські дороги і тротуари від негоди. Опади і коливання температури створюють пішоходам справжній екстрим на вулицях міста. Хто відповідальний за очищення тротуарів, розкажемо далі.

Кілька днів тому – лід, сьогодні – вода. Такі випробування влаштовує для тернополян січнева погода. Через мокрий сніг вранці на дорогах і тротуарах міста утворилась ожеледь. Уже з обіду четверга комунальники взялися розчищати пішохідні зони. Та лише 40 % тротуарів може обслужити техніка. Решту доводиться зчищати вручну.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

«40% досить швидко робиться, 60% приходиться робити вже помаліше. Тому двірники вже починають роботу, потихенько будуть це збирати. Забираємо пульпу. Після того як заберемо, сніг припиниться через годинку-півтори, починаємо посипку. З посипкою проблем немає ніяких, тому що практично на всі точки завезені купи з сумішшю».

Очищати прибудинкові ділянки комунальники закликають і ОСББ. Адже відповідальність за їхні території вони несуть самі.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

«Те, що вони не відносяться до міської ради, не означає, що там не повинно бути посипано. Є і такі проблеми. Також є проблема приватного сектору. Приватний сектор не входить в систему посипки, тому що згідно правил благоустрою, вони повинні самі виконувати ці роботи. В той же час ми розуміємо, коли є інтенсивне випадання снігу, коли це потребує оперативного втручання, ми не дивимося, що це приватний сектор, зрозуміло, що це очищаємо».

Про очищення тротуарів у міськраді нагадують і власникам магазинів та кафе. Вони зобов’язані прибирати територію біля свого закладу. Загалом ж, з керівниками ЖЕКів та працівниками комунальних підприємств проводять наради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Чітко наголошено, яку роботу вони повинні виконувати, як виконувати, як має йти посипання піщано-соляною сумішшю, як має йти прибирання. Наголошено на їхній відповідальності. Одного з керівників комунальних підприємств за неякісне прибирання прилеглої території вже притягнуто до відповідальності у вигляді догани. Я думаю, що це буде добрим прикладом для інших».

Міськпосадовці просять тернополян повідомляти про неочищені дороги і тротуари на гарячу лінію 15-80.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top