Ви знаходитесь: Головна / Новини / Першим цього року у Тернополі народився хлопчик

Першим цього року у Тернополі народився хлопчик

Під Новий рік, за традицією, готуючись до свята, під ялинку кладуть дарунки. Сім’я Зайків і не уявляла, що коли-небудь  у цей час отримає подарунок, про який можна тільки мріяти. Хлопчик вагою 3 кілограми та  зростом 50 сантиметрів народився кілька хвилин за північ, та став першим тернополянином нового 2015-го року.

НАТАЛІЯ ЗАЙКА, мама хлопчика:

«Це напевне, по-перше, запам’ятається на все життя, а по-друге, це, напевне, найкращий Новий Рік і найкраща новорічна ніч в моєму житті. Поки що, на сьогоднішній день, я можу сказати саме так».

Батьки розповідають, вже обрали ім’я для малечі, назвуть хлопчика Дениском. А найголовніше, кажуть, не те коли з’явилася на світ дитина, а те, що народилася вона здоровою.

НАТАЛІЯ ЗАЙКА, мама хлопчика:

«Це, звичайно, щастя. Чи це було б сьогодні, чи вчора, чи завтра це для мами, взагалі, не має значення, коли народиться ця дитина. Мені було в радість, тому що вагітність закінчилася народженням дитини, здорової – це саме основне».

Нового мешканця міста та його батьків прийшли вітати представники влади.

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя:

«Для Тернополя це дуже символічно, тому що хлопчик – це до благополуччя, багатства. Символічно, що цей хлопчик, на приклад, я тільки що взнав, він народився в сім’ї двох професійних банкірів. Напевно, ми будем якось виходить з тої ще й з економічної кризи. Хлопчик – то є захисник, і хлопчик – це та людина, яка має оберігать мир. Тому для Тернополя це  дуже символічно».

Головний лікар другої міської лікарні розповідає, і мама, і дитина почуваються добре. І додає, щороку у цій лікарні народжується близько трьох з половиною тисяч малюків.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2

«В нас в лікарні було 40  років. Ну і порахували, що за 40 років в лікарні народилося коло ста тисяч дітей, це приблизно половина Тернополя».

Що ж до гендерної рівності, каже Віктор Кміта, то за цей час у лікарні хлопчиків та дівчат народилося приблизно порівно.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top