Ви знаходитесь: Головна / Новини / Побачення з пластунами допоможуть бійцям в АТО

Побачення з пластунами допоможуть бійцям в АТО

Допомогти пластунам, які перебувають в зоні АТО, можна, сходивши на побачення. Зустрітися з українським скаутом можна, замовивши таку послугу через Інтернет. Виручені за це гроші передадуть пластунам-військовикам.

Пластовий аукціон побачень організували українські скаути. Продаючи зустріч із собою, пластуни збирають гроші на допомогу військовим в АТО. Адже останнім часом люди почали допомагати бійцям все менше.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, координатор фонду підтримки пластунів-військовиків:

«Втомилися просто так давати. І відповідно, треба щось шукати, щось креативити трошки. Одна з таких акцій – це оцей аукціон побачень. Річ не нова. На різні благодійні цілі вже таким чином збирали. Відповідно, пластуни по всій Україні вирішили таким чином десь допомогти зібрати ще додатково кошти у Фонд підтримки пластунів-військовиків».

Запропонувати і купити можуть не тільки пластуни. Хоча наразі зареєструвалися саме представники цієї організації. Переглянути фото учасників аукціону можна на відповідних сторінках в Інтернеті.

НАЗАР ЗЕЛІНКА, координатор фонду підтримки пластунів-військовиків:

«Є на сторінках в Фейсбуці. Є «Типовий пластун» – така сторінка. Плюс Пластовий портал там зараз передрукував, плюс сторінка Фонду підтримки пластунів-військовиків. Тобто в Інтернеті знайти не є проблема».

Учасники аукціону поділені на категорії: 14+ та 18+. Стартова ціна зустрічі з кожним – 30 грн. Піднімати ставку можна мінімум на 10 грн. А викупити зустріч одразу коштуватиме 500 грн.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top