Ви знаходитесь: Головна / Новини / Працівників прокуратури скорочують

Працівників прокуратури скорочують

Майже сотня працівників Тернопільської прокуратури залишаться без роботи. Скорочення штату передбачено держбюджетом. Хто позбудеться роботи, дивіться у сюжеті.

Тернопільських прокурорів стане менше. Скорочення працівників правоохоронного органу прописала у бюджеті державна влада. Зменшити прокурорський штат запланували на 25 %.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«В нас планується скоротити 94 посади. Нами запропоновано до скорочення 39 прокурорських посад, з них саме в обласній прокуратурі – це 12 посад і в міськрайонних прокуратурах – це 27 посад».

Перші «жертви» скорочення вже є, повідомив Юрій Гулкевич. Наразі це майже четвертина тих, кого цьогоріч чекає така доля.

ЮРІЙ ГУЛКЕВИЧ, прокурор Тернопільської області:

«З цих 94-х вже є наказ Генерального прокурора про скорочення 22-х посад. Тобто він до нас надійшов 23 січня, цей наказ, і в загальному порядку, людина попереджається про скорочення, 2 місяці – і через 2 місяці звільняється».

До скорочення штат Тернопільської обласної прокуратури налічував 376 осіб. Після запланованих змін в правоохоронному органі Тернопільщини залишиться 282 держслужбовці, з яких 219 – прокурори.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top