Ви знаходитесь: Головна / Новини / Пуско-зарядні пристрої та генератори відправили в АТО

Пуско-зарядні пристрої та генератори відправили в АТО

Пуско-зарядний пристрій, генератор, бензопила та мастило до неї – ось перелік одного комплекту обладнання, яке закупили для бійців. Загалом вісім наборів коштують 98 тисяч гривень. Мер каже, кошти на прилади взяли з міського бюджету, з програми для підтримки військових формувань та добровольчих загонів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ще в кінці грудня ми провели спільну нараду, на яку були запрошені представники громадських організацій міста Тернопіль, які займаються активним постачанням обладнання, всього необхідного для наших військових формувань на Сході України. Тому, що були кошти, які міська рада виділяла, і за їхніми пропозиціями ми закупили, власне, те обладнання, на яке була сама більша потреба. Це, власне, те обладнання, яке в нас попросили військові формування, які попросили наші волонтери для того, щоб передати для бійців на Схід. Ми передаємо громадським організаціям, а вже Автомайдан і Самооборона безпосередньо доставлять його тим військовим формуванням, тим добровольчим батальйонам, які найбільше цього потребують».

Розприділятимуть отриману допомогу, кажуть активісти, в механізовані бригади.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Перше саме куди ми зараз повезем, це, буквально, за тиждень буде, повеземо в Кримське, населений пункт. Там стоїть техніка і прошлий раз, коли ми в них були в грудні місяці, то були морози дуже тяжко було завести техніку. За Дебальцеве, під Нетішино туда, там також стоять танки, стоїть бронетехніка, також є дуже велика потреба в цих. Ше подивимся, ведемо консультації з хлопцями з міста Щастя, що там в них робиться. Тоїсть три комплекти ми вже готові доставити. Решту ми будемо старатися доставити під аеропорт в Піски і так дальше».

Ще три комплекти обладнання доставить Самооборона. Представник 44 артилерійської бригади каже, передані пристрої були вкрай необхідними.

АНАТОЛІЙ ГНАТЮК, майор, заст. начальника штабу  44 артилерійської бригади:

«Потрібно багато. Держава як може нас забезпечує. Потрібні спальники, потрібна тепла білизна, потрібні буржуйки. Багато шо потрібно. Комусь конкретно сказати, все шо нам дають, ми готові прийняти і дуже вдячні і тернополянам, і міській раді, за то, шо нам дають, підтримують нас і розуміють нас».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top