Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Ректора медуніверситету обиратимуть вдруге

Ректора медуніверситету обиратимуть вдруге

Тернопільський медуніверситет визначився з кандидатурою ректора. Керівника навчальному закладу вибирали за новою, виборчою системою. Студенти і викладачі ставили позначки в бюлетенях, а лічильна комісія рахувала голоси. Наші кореспонденти бачили, як це відбувалося.

В адмінкорпусі Тернопільського медуніверситету голосували. Вибирали майбутнього керівника вишу. Як повідомили присутні представники Мінохорони здоров’я, волевиявлення відбувалося чесно і без порушень.

ІГОР КЛОЧЕНКО, представник Міністерства охорони здоров’я України:

«За час моєї присутності тут вибори відбуваються відповідно до цих вимог, прозоро. Порушень я не побачив, організація на належному рівні. відповідно до законодавства ректор може бути призначений на посаду не більше 2-х термінів. І в зв’язку із завершенням терміну можуть бути оголошені нові вибори».

Всього право проголосувати за майбутнього ректора мали 750 виборців, серед яких: викладачі, студенти і штатні працівники вишу. За процесом спостерігали акредитовані спостерігачі.

ГРИГОРІЙ ЗАГРИЧУК, голова виборчої комісії ТДМУ ім. І.Горбачевського :

«Право бути присутніми в залі, де проводиться голосування, мають члени виборчої дільниці, звичайно, претенденти або їх довірені особи чи офіційні представники, ми їх називаємо, були присутні впродовж голосування представники ЗМІ, які акредитовані, і представники громадських організацій. Ми передаємо всі матеріали в Міністерство охорони здоровя і вже МОЗ буде укладати контракт з новообраним ректором».

О 15 год. виборчу дільницю закрили для підрахунку голосів. А вже через три години стало відомо, що необхідного для перемоги результату цього дня не отримав жоден із кандидатів. Тому 29 січня слід очікувати 2 туру виборів ректора. В ньому змагатимуться Михайло Корда та Лілія Бабінець, які набрали найбільше голосів у першому етапі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top