Ви знаходитесь: Головна / Новини / Рецепт фронтової куті

Рецепт фронтової куті

В переддень Різдва готують багату кутю, де окрім традиційних інгредієнтів, для додаткового солоду додають багато меду чи халви. Однак, для багатьох українців на Сході, головна страва цьогоріч називатиметься швидше не багатою, а військовою кутею або ж фронтовою. Де головний інгредієнт – бажання миру для країни. Тернопільські волонтерки майже місяць готували таку кутю бійцям та готові поділитися особливим рецептом.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА: координатор акції «Смаколики для АТО» в Тернополі,

«Ми випробовували кілька рецептів, потім, коли вже приготували самі, шоб оприділитись і вибрати той, який ми будемо готувати в подальшому, ми вирішили зупинитися все-таки на класичному галицькому рецепті. Спочатку був варіант з цитрусом, був варіант ще з якимись смаковими добавками, але ми зрозуміли, що це, напевне, на «любітєля» швидше, тому ми вирішили не експериментувати та зупинитися на класичній страві, на класичному рецепті».

Отож, для приготування куті по-галицьки, господині розповідають, потрібно відварити пшеницю. Для однієї порції страви на передову потрібно три кілограми відвареної куті.

НАТАЛЯ ЛИТВИН, волонтерка:

«Але одна така важлива примітка, що варити її потрібно без солі, без цукру, щоб вона була абсолютно прісною. Так вона зможе зберігатися майже до двох місяців в такому запакованому стані. Отже кидаємо варену пшеницю у пакет для вакуумації».

Щоб зменшити час приготування страви, мак для такої куті має бути вже розтертий. Аби страва була солодкою, беремо 300 грамів цукру, додаємо ще сто п’ятдесят меду  та сто грамів родзинок. Стільки ж горіхів. З ними кутя буде  ситнішою.

НАТАЛЯ ЛИТВИН, волонтерка:

«Краще різати, рубати їх на такі більші шматочки, щоб вони відчувались, навіть, краще».

Ось і все, кутя по-галицьки для бійців готова. Рецепт не складний, але головне, кажуть господині, готувати з любов’ю. Майже всі зроблені набори вже доставили в АТО, тому скоро хлопці спробують страву на смак.

ОКСАНА БУЧКОВСЬКА, координатор акції «Смаколики для АТО» в Тернополі:

«Ми розуміємо, що це є галицький рецепт. Це не є рецепт якогось окремого регіону, скажемо, бо я знаю, що в окремих регіонах на Сході готують з рису кутю, готують з сухофруктами. Тобто, відварюють рис, заливають узваром і це у них кутя. А якщо, наприклад, наш пакет попаде десь до хлопців, які не знайомі з цим рецептом, то вони зможуть, все-таки, ну от якось в частині зрозуміти як це відбувається в нас, як це виглядає в нас, на Галичині».

Важливо не забути про ще один особливий складник, який волонтери вкладають у набори. Це – побажання воякам повертатися живими!

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top