Ви знаходитесь: Головна / Новини / Серед смаколиків для бійців – сало, часник і чорний хліб

Серед смаколиків для бійців – сало, часник і чорний хліб

Серед смаколиків для бійців – сало, часник і чорний хліб. Після сухих борщів, солодощів і куті активістки взялись і за приготування справжніх «Козацьких» наборів.

«Слава Україні! Героям Слава! Слава нації! Смерть ворогам! Хочу передати їм часник, сало, хліб. Бо вони вже наїлись того печеня».

Хоч маленькі, та вже козаки. Щоправда готувати справжні українські смаколики прийшли разом із мамами. Які, до слова, стараються для бійців уже не вперше. Попередньо жінки передавали на Схід і сухі борщі, і солодощі, а на свята приготували навіть кутю. Цього разу взялись також за набори «Козацькі», вони, пояснюють активістки, для хлопців будуть як смачні, так і ситні.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, активістка

«Ну, я думаю, це така вітамінна бомба, щоб хлопцям було трошечки для імунітету з часничком. Тут йде 300 г сала з приправами, з часничком, з перцем, звичайний часник, чищений, 5 штук, і 10-12 скибок хліба. Щоб могли хлопці просто ложечками намастити, чи як ми борщики передавали, щоб більш ситніше було хлопцям».

Сало, розповідають жінки, перемелюють, аби можна було намастити на хліб. Це, кажуть, стане смачним доповненням до їхніх сухих борщів.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, активістка

«Ну, ми там так кладемо часничок, щоб могло нейтралізувати, якщо почнеться якийсь грибок. Ну, на мою думку. Щоб воно не могло пліснявіти, то ми вибрали чорний хліб. Він не так портиться, як білий. Він якийсь починається грибки, почорніє, позеленіє, то ми вибрали такий духмяний».

Та найважливішою складовою «Козацького набору» є щирі побажання від маленьких патріотів. 

«Я б хотів би побажати їм, щоб вони якнайшвидше поверталися з перемогою і не хворіли». 

«Щоб вони поверталися живими, і щоб вони наші страви покуштували».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top