Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Сміттєвих люстраторів» перевіряє міліція

«Сміттєвих люстраторів» перевіряє міліція

За сміттєву люстрацію – кримінальне провадження. Правоохоронці порушили справу проти активістів, які силоміць заштовхували чиновників в урни. Детальніше розповімо далі.

Так званих люстраторів, які викидають чиновників у смітники, перевірятиме міліція. За фактом останнього такого випадку біля Кременецького суду, порушили кримінальне провадження. Та впродовж чотирьох днів після пригоди правоохоронці нікого не затримували, наголосив керівник обласного УМВС Олександр Богомол.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Викликалися деякі особи в райвідділ для дачі показів, оголошену підозру двом особам. Суд буде обирати запобіжні заходи щодо цих осіб, вони будуть нести відповідальність по закону. Якщо ми десь після Революції Гідності домовляємося всі жити по закону і працювати в межах закону, ми повинні бути всі на рівних правах і по рівному відповідати перед законом».

Інцидент у Кременці – не єдиний такий випадок в області. Аналогічні порушення були і в інших районах. Та не всі «жертви» скаржилися на своїх нападників.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«5 фактів. По трьох порушено кримінальне провадження. По 2-х люди відмовилися від будь-яких претензій, від будь-якої дачі свідчень. Ви знаєте, такий факт був в Теребовлі, факт був в м. Тернополі щодо працівника райадміністрації. Люди відмовилися категорично».

Правоохоронці закликають активістів не вчиняти самосуд над чиновниками. Та водночас пояснюють, присутнім на таких інцидентах міліціонерам не завжди під силу впоратися з розлюченими кривдниками.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top