Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сфотографуватися і допомогти доньці загиблого Героя

Сфотографуватися і допомогти доньці загиблого Героя

Тернополяни мають можливість поєднати корисне з приємним. Благодійники пропонують придбати студійну фотосесію, кошти з якої віддадуть доньці загиблого на Сході земляка, Віктора Гурняка.

Три покоління поєдналося на світлині. Ольга Войт, разом із мамою, сестрою та племінницями долучилися до доброї справи. Вони взяли учать у благодійній фотосесії, кошти з якої віддадуть доньці загиблого Героя Віктора Гурняка.

ОЛЬГА ВОЙТ, учасниця благодійної фотосесії:

«Коли ми взнали, це ми обговорили разом з сімєю і одразу вирішили, що ми візьмемо участь у цій фотозйомці. Оскільки, це була, якщо чесно кажучи, давня мрія моєї мами, яка хотіла зробити фотосесію така, яка була в її бабусі. І вона каже, що буде так далі робити альбом, продовжувати. Там де є її бабуся зі своїми дітками, так і тепер вона бабуся зі своїми дітками».

Що ж до стилю, то образами моделей забезпечують організатори: одяг – з приватної колекції борщівської вишивки Віри Матковської, а прикраси – майстрині Ірини Галущак.

МАРТА, маленька модель:

«Нам тут дуже подобається. Тут дуже цікаво, нам тут подобається.  Тут дуже гарні костюми, костюмами ми всі дуже задоволені».

Ініціаторами акції є львівські пластуни. Наші скаути вирішили провести її і в Тернополі.  Щоб взяти участь в благодійній фотосесії потрібно зв’язатися телефоном чи через соціальні мережі із координатором – Наталею Зелінкою.

НАТАЛІЯ ЗЕЛІНКА, організатор благодійної фотосесії в Тернополі:

«Дуже приємно, що до акції зголосився Олег Гевко, фотограф. Адже, завдяки йому, попри його роботу, попри його власні фотосесії, він допомагає нам і фотографує бажаючих. І хочу сказати і наголосити на тому, що всі ми працюємо безкоштовно і, щоб люди не думали, що ми якісь маємо відсотки від того. Тому, що всі виручені кошти підуть у фонд недоторканий, яким донечка Віктора Гурняка, зможе користуватися ним після свого повноліття».

Після зйомки всі світлини  в електронному варіанті передають моделям, а ті вже обирають двадцять найкращих, які фотограф детально ретушує. До слова, час, щоб зробити собі красиві світлини і допомогти доньці Віктора Гурняка ще є. Адже триватиме благодійна акція до кінця лютого.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top