Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни готові до мобілізації

Тернополяни готові до мобілізації

Тернополян закликають приходити у військкомат, не чекаючи повістки. Четверта хвиля мобілізації охопила чоловіків з 20-ти до 60-ти років, а також військовозобов’язаних жінок до 50-ти років. Хто не підпадає під цю чергу, дивіться далі.

Четверта черга мобілізації стартувала 20-го січня. У першому етапі військовозобов’язаних призиватимуть до 1-го лютого. В наступному – до 3-го березня. Не підлягають мобілізації у цій черзі: ті, кого визнає непридатним медична комісія, хто є опікуном неповнолітнього, батьки 3-х і більше дітей, студенти стаціонарної форми, заброньовані підприємством. Як зазначили в Тернопільському обласному військкоматі, призиватимуть зі всіх районів пропорційно до кількості військовозобов’язаних. Загалом під 4-ту чергу мобілізації на Тернопільщині підпадають близько трьох тисяч осіб. Мешканці нашого міста таку необхідність сприймають як належне:

 «Звичайно, правильно. Треба йти. А що робити? Треба йти воювати. – Ви попадаєте під мобілізацію? – мабуть, так. Ще 2 місяці, ще 2 місяці до пенсії. Будуть брати – буду йти».

 «Ще не знаю».

 «50 на 50. Залежно, яка ситуація в тих рідних і як вони… не знаю».

«Та думаю, треба буде йти. Варіанти які? Нема. Якщо не йти, то що? Тюрма по ходу. Значить, треба йти. – А ви попадаєте? – По ідеї попадаю».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top