Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни зможуть вирішувати проблеми завдяки петиціям

Тернополяни зможуть вирішувати проблеми завдяки петиціям

Побачили відкритий люк або ж не задоволені прибиранням у під’їзді? Долучитися до покращення свого населеного пункту та звернути увагу влади на недоліки, які потребують вирішення, можна, не виходячи з Інтернету. Вже близько 2-ох місяців, як Тернопіль приєднався до всеукраїнського проекту під назвою «Відкрите місто». Розповісти про певну проблему кожен небайдужий може, залишивши повідомлення про неї на спеціальній сторінці в мережі. Після цього її вирішенням повинні зайнятися відповідні служби. Там же, на сайті, користувач може напряму спілкуватись з виконавцем, залишати коментарі, тощо.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя:

«Вже зареєстровані 55 організацій. Це є структурні підрозділи міської ради, комунальні підприємства. Крім того, навіть зареєстрована студентська рада технічного університету, яка допомагає, яка займається утилізацією батарейок. Зареєстровано близько 500 користувачів, тернополян. І вже на сьогоднішній день подано 97 проблем. Більша частина з них – вирішена, деякі ще в роботі, деякі – ще не прийняті в роботу».

Список організацій, які долучаються до роботи, розповідає Максим Черкашин, постійно поповнюється.  Щодо майбутніх нововведень, то, каже, в міськраді відштовхуються від можливостей, запропонованих розробниками.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя:

«На сьогоднішній день вже можна користуватися даною програмою за допомогою мобільних телефонів. Крім того, розробляється такий проект, як подання петиції. Тобто, якщо є певна ініціатива громади, і вона збирає певну кількість підписів, певну кількість голосів на даній платформі, вона буде розглядатися в подальшому на засіданні виконавчого комітету або на сесії міської ради».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top