Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська молодь закликає не мовчати!

Тернопільська молодь закликає не мовчати!

Небайдужа молодь Тернополя зібралася, аби висловити свій протест. Спрямували його в сторону бездіяльності влади країни та світової спільноти, ООН, ЄС, стосовно останніх подій на Сході. Молодь запитала, «невже світ звик», що в Україні кожного дня бойові дії та жертви?

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, голова ГО «Файне місто»:

«Ті події, які відбуваються в Україні, вони заставляють, вони мали б заставити світову спільноту якось зреагувати не тільки економічними санкціями проти Російської Федерації, а й якимось повним бойкотом. Якщо вчора ми бачили мертвих людей лише по лінії фронту, то сьогодні ми бачимо мертвим мирне населення, яке обстрілюється серед білого дня. ДНР і ЛНР не визнаються терористичними угрупуваннями та організаціями, що заставляє нас якось зреагувати».

Свій протест молодь висловила мовчанням. Вони заклеїли роти чорним скотчем і мовчали, тримаючи гасла: «Досить схвильовуватися!», «У нас війна», «Досить стурбовуватися», «Час діяти», «Я – Маріуполь», «Я – Україна?».

НАТАЛІЯ ЦАЛЬ, студентка:

«Ми хочемо, щоб влада діяла, щоб вона не мовчала і побачила нас, і побачила, що народ стає за свою свободу».

Третьокурсниця Наталя, розповідає, сама зі Сходу, з Мелітополя, що за двісті кілометрів від Маріуполя. Каже, в її місті люди прагнуть жити в Україні і намагаються всім, чим можуть, допомагати нашим бійцям.

НАТАЛІЯ ЦАЛЬ, студентка:

«Моя сімя: моя мама, батько, бабуся, мій брат – вони живуть зараз в Мелітополі. Розумієте, це зараз як порохова бочка. Тобто, вони завжди готуються до чогось гіршого. І чесно, я дуже переживаю і я надіюся, що не дай Бог, якщо щось почнеться. Люди гинуть, це дуже важко. Всі наші лікарні переповнені просто бійцями з пораненнями, але сподіваємося, що все буде добре».

До ініціативи молодих активістів приєдналися пересічні тернополяни. Вони запалювали, на знак підтримки, свічки під написом «Я –  Маріуполь». Кажуть, в першу чергу, треба перемогти ворога в інформаційній війні. Аби світова спільнота знала правду, про те, що саме коїться в Україні.

п. НАДІЯ, тернополянка:

«Я обурена, правильно, я обурена, так як всі. Я підтримую ту молодь, тому що я також маю діти, і я тоже хочу, щоб вони жили, для них було світле майбутнє на Україні. Мають всі піднятися, однозначно, сказати свою позицію. Від старого до малого. І почати так само, як колись наші там діди піднімалися на партизанську війну. Зараз в нас таке саме треба робити на сьогоднішній день на окупованих територіях. Тільки таким шляхом ми можем здолати ворога».

Учасники акції наголошують, українцям та світу потрібно об’єднатися, згуртуватися в боротьбі проти терористів.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top