Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільська обласна рада перетворилася в цирк

Тернопільська обласна рада перетворилася в цирк

Поки обранці міської ради працювали, депутати Тернопільської обласної змагалися у популізмі. Зібравшись на засідання цього разу в обідню пору, місцеві слуги народу довше 2-х годин змінювали порядок денний. Депутати то викидали питання зі списку, то з незрозумілих причин поверталися до них з дозволу голови облради Хомінця. При чому пропозицію окремих депутатів однопартійці виносили на голосування аж тричі. А тим часом своєї черги на розгляд чекав бюджет на 2015-й рік, не прийнявши який, обранці можуть залишити всіх держслужбовців області без зарплати.

ІВАН КУРНИЦЬКИЙ, депутат Тернопільської облради:

«Місяць проходить – ми далі починаєм продовжувати ту саму практику порочну, яка мала місце минулі роки, що ми вкінці року затверджували бюджет, після того, як вже проїли все на світі».

ВАСИЛЬ МАРТИНЮК, депутат Тернопільської облради:

«Не треба тут робити якісь дрібні знов інтрижки і те все. То фракція голосує, то не голосує. Давайте вже будем трошки серйознішими».

ОЛЕКСАНДР СТАДНИК, депутат Тернопільської облради:

«Ці ігри політичні в сесійній залі до господарки не повинні мати ніякого відношення».

ТЕТЯНА МІХЄЄВА, тернополянка:

«Мені соромно від того, що сьогодні в такій країні, в такій ситуації, яка в нас склалася, ви так себе ведете, люди, яких я поважала, люди, на кого я хотіла в своєму житті рівнятися. Ви не можете домовитися в цій залі. Мені просто розривається душа від того».

ВОЛОДИМИР ГУЛЬОВСЬКИЙ, депутат Тернопільської облради:

«Мені прикро за те, що, може, я є навіть тим самим депутатом. Тому що, якщо ми прийшли працювати, давайте працювати. – Ваша пропозиція, будь ласка. – Припиняти і розглядати всі питання».

ВОЛОДИМИР ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської облради:

«Перерва – 10 хвилин».

Чи допомогло чергове відтермінування голові облради повернути сесію в адекватне русло, чи вдалося депутатам почати працювати і найголовніше – чи прийняли тернопільські обранці бюджет області на діючий рік, дивіться у нашому випуску новин завтра.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top