Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільський бюджет прийматимуть по-іншому

Тернопільський бюджет прийматимуть по-іншому

Місцеві бюджети прийматимуть по-новому. Мери міст Тернопільщини готуються до прийняття кошторисів на 2015-й. Основна проблема в тому, що за новим Законом, бюджети затверджуватимуть не так, як раніше.

Очільники міст Тернопільщини провели спільне засідання з представником обласної ради. Асоціація міст зібралася через прийняття Верховною Радою Закону про бюджет. Згідно з ним, багато статей у місцевих кошторисах розподілятимуть не так, як у попередні роки. Добре це чи погано, міська влада зможе сказати вже наступного тижня.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Суттєво відрізняється від попередніх бюджетів. Дуже багато повноважень, дуже багато функцій, дуже багато нових платежів з’являється. Те, що ми бачимо на сьогоднішній день, картина поки що не найкраща. Але кожного дня зявляються якісь нові цифри і реально ми вийдемо на суботу вже більш-менш на чорновий варіант».

Однією зі змін у держбюджеті є зняття дотації містам на ремонт доріг. Тепер гроші на ці роботи виділятимуть виключно з місцевої казни.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Держава лишила за собою фінансування виключно загальноосвітніх шкіл і фінансування медицини в частині витрат на заробітну плату і енергоносії. Капітальні видатки дозволили фінансувати за рахунок міських бюджетів. Крім того, держава більше не буде фінансувати утримання дитячих садочків, закладів культури і спорту. Це відсьогодні виключно витрати міського бюджету».

Зараз міськрада спільно з податковою розраховує, які надходження може отримати у 2015 р. Бюджет Тернополя планують прийняти до 27 січня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top