Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських міліціонерів люстрували

Тернопільських міліціонерів люстрували

Люстрація торкнулася і тернопільських правоохоронців. У зв’язку із Законом про очищення влади, звільнили вже кількох міліціонерів. Та на цьому люстрація в органах МВС не закінчиться.

Першу хвилю люстрації тернопільська міліція пережила. Під закон про звільнення потрапили кілька працівників органів внутрішніх справ. Та це ще не кінець. У березні-квітні правоохоронці очікують другу хвилю люстрації.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Заступник начальника управління і начальник кримінальної міліції був звільнений у зв’язку з Законом про люстрацію. Також був звільнений заступник начальника слідчого управління. Я прізвища не буду називати. Ці люди в списку є. Хоча на мою думку, то були професійні люди, які могли би ще працювати і працювати. Особливо заступник начальника слідчого управління. Йому не хватило до пенсії зовсім чуть-чуть. Людина, яка пропрацювала при всіх режимах».

Змінилися із люстрацією і вимоги до працевлаштування в міліцію. Тепер при прийомі на роботу кандидатів перевіряють за новими критеріями.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«В міліцію ми здійснюємо прийом виключно вже на підставі вимог Закону про очищення влади. Проводяться відповідні спецперевірки осіб, які приймаються на роботу, перевіряються їхній професійний рівень, таких людей, моральні їхні перевіряються сторони».

Крім люстрації, готові тернопільські правоохоронці і до анонсованих реформ. Кажуть, вже почали змінювати структуру деяких підрозділів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top