Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільській лікарні подарували французькі ліжка

Тернопільській лікарні подарували французькі ліжка

Лікуватися з комфортом відтепер будуть тернополяни. У місцевій лікарні швидкої допомоги оновили інфекційне відділення. На даний момент лише один четвертий поверх, проте ремонти тривають і далі. А для швидшого одужання пацієнтів, медзакладу ще й подарували сучасні функціональні ліжка.

Четвертий поверх, кажуть у лікарні швидкої допомоги, оновили на совість. Роботи тривали майже рік. І якщо колись санвузол для усіх був спільний, то після ремонтів у кожній палаті є своя ванна кімната. Та у цьому, розповідає головний лікар, ще не увесь комфорт. У палатах замінили також вікна, двері, ліжка та тумбочки.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Для того, щоби відділення працювало, а ми зобов’язані працювати в цілодобовому режимі круглий рік, то ми робимо наші ремонтні роботи поетапно. От зараз ми зробили четвертий поверх, наповнимо його, і готові усіх наших пацієнтів перевести з першого і другого поверху на четвертий поверх. Закінчуємо, в нас ідуть ремонтні роботи ще на третьому поверсі, закінчуємо третій поверх, наповнюємо ще третій поверх, і тоді переходимо до ремонту першого і другого поверху».

Щодо ліжок, то їх привезли аж із Франції. Вони не нові, проте в хорошому стані. Транспортувати їх в Україну допомогло «Об’єднання «Самопоміч». Активісти кажуть, у різних тернопільських медзакладах уже стоять кілька десятків таких функціональних ліжок. Спеціально для лікарні швидкої допомоги привезли шість, ще чотири залишили для людей з особливими потребами, які напередодні звернулись до активістів.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»

«Дуже добре, що завдяки співпраці з міжнародними громадськими організаціями ми маємо можливість забезпечувати наші лікарні необхідним обладнанням. Це не перший досвід нашої такої співпраці, ми вже обладнали кілька палат в інших лікарнях. І надалі надіємось, що завдяки збільшення такої співпраці ми зможемо обладнати ще не одну палату в наших тернопільських лікарнях».

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник «Самопомочі» в області, директор центру ЮНЕСКО в області

«Самі розуміємо, що інфекційна лікарня – одна в області. Сюди ми доставили функціональні ліжка, матраци, я думаю, ще дамо білизну. І будемо допомагати і надалі. В нас готується вантаж з Франції, ми доставляємо цей вантаж з Франції і будемо шукати кошти для того, щоби доставити все це сюди».

У лікарні кажуть, активісти їм суттєво допомогли зекономити. Адже одне таке функціональне ліжко може коштувати від однієї до трьох тисяч євро. Також, розповідають активісти, із Франції транспортували й інвалідні візки. Ті, хто їх потребує, можуть звертатись в офіс «Самопомочі», що на вулиці Руській, 52.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top