Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільській міліції принесли принтер

Тернопільській міліції принесли принтер

Тернопільській міліції подарували принтер. Такий «вияв доброї волі» зробила місцева Самооборона. Для чого саме, почуєте у нашому сюжеті.

Новий принтер принесла під стіни обласної міліції Тернопільська Самооборона Майдану. Такий подарунок правоохоронцям зробили після вчинку одного зі слідчих управління. Міліціонер попросив за свою роботу принтер у кабінет.

ІВАН КОВАЛИК, комендант Самооборони Майдану Тернопільщини:

«Є величезне недофінансування МВС. Це прекрасно всі розуміють. Можливо, просто вам про це не можна говорити. Але якщо є якісь потреби, ми будемо вас просити, щоби умовно там на сайті зробили колонку «Допомога», чи «Благодійна допомога». Бо скажімо, цей принтер, ми його знайшли буквально за 20-25 хв, його підприємець надав безкоштовно насправді. Ми готові долучатися до допомоги міліції, так як це робимо і в АТО, так само і деяку оргтехніку також будемо вам допомагати організовувати».

До самооборонівців вийшов заступник начальника міліції. Прийняв подарунок і визнав, що проблеми з оргтехнікою в управлінні справді є.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник начальника управління МВСУ в області:

«Є великі проблеми з фінансуванням. Є великі проблеми, ні для кого не секрет, що протягом Ночі Гніву було знищено майна в міському і обласному управліннях більше, ніж на 5 млн. грн.. По працівниках міліції рішення приймає прокуратура. Ми самі не можем приймати рішення по своїх працівниках. Тому буде проведена службова перевірка і по прийнятті рішення прокуратурою буде прийняте рішення по самому слідчому».

Крім оргтехніки, міліціонерам не вистачає паливно-мастильних матеріалів та всього, що необхідно їхнім службовцям у зоні АТО.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top