Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські правоохоронці на сході України

Тернопільські правоохоронці на сході України

За миром та перемогою. Черговий зведений загін тернопільських правохоронців та бійці батальйону «Тернопіль» нещодавно прибули на Схід, де замінили на службі своїх колег. В обласному управлінні внутрішніх справ запевняють: хлопці мають достатньо і форменного одягу, і засобів безпеки,  й інших необхідних їм на службі речей.

ВАСИЛЬ КРАЙНИК, начальник управління кадрового забезпечення УМВСУ в області:

«Ротація пройшла успішно. Спецзагін і батальйон «Тернопіль» забезпечені і зимовою формою одежі, і боєкомплектом. Можуть нести службу по охороні громадського порядку на блокпостах».

Василь Крайник вже не вперше супроводжує своїх колег на місце тимчасової служби. На Сході по контракту в батальйоні Нацгвардії  служить і  його 19-річний син Ігор.

ІГОР КРАЙНИК, військовослужбовець Національної гвардії України (м. Тернопіль):

«Та, трошки страшно було в перші дні. А потім – привично. Найбільше хочеться побачити рідних. І найбільше хочеться, щоб все було добре, щоб все закінчилося на Сході, оця АТО. Щоб всі повернулися додому живі і здорові».   

Раніше нацгвардійці виконували завдання з охорони блокпостів прикордонників. Перебували недалеко від передової, поблизу міста Мар’їнка, що на Донеччині. Зараз же бійців передислокували, і тепер вони стоять на сторожі стратегічних об’єктів. Попри певні труднощі, до прикладу, був випадок, коли від морозу в частини хлопців потріскали шоломи, настрій, запевняють – бойовий.

ВІКТОР ШЕРШУН, командир батальйону Національної гвардії України (м. Тернопіль):

«Особовий склад готовий до виконання поставлених задач. Дух у нас – високий, піднесений».

Неабиякої наснаги бійцям додають дитячі послання: листи зі щирими словами підтримки, малюнки, вироби, виготовлені власними руками. Такими маленькими своєрідними оберегами бійці обвішують стіни в приміщеннях, де проживають. А дитячі листи носять біля себе, в нагрудних кишенях.

Місцеві ж правоохоронці переконують – забезпечувати правопорядок легше, коли є допомога колег з інших регіонів.

ВОЛОДИМИР ГОНЧАРОВ, начальник Костянтинівського райвідділу внутрішніх справ:

«Власними силами, дійсно, міліція Донецької і Луганської області не зможе виконати поставлені задачі, завдання на теперішній час».

Також, запевняє Володимир Гончаров, потрохи змінюється ставлення до українських правоохоронців з боку місцевих мешканців. Мовляв, ті починають бачити реальні вчинки, а не те, що їм нав’язує пропаганда.

ВОЛОДИМИР ГОНЧАРОВ, начальник Костянтинівського райвідділу внутрішніх справ:

«Вони бачать, що такі ж нормальні всі люди, іде обмін думками і налагоджується мирне життя. І та вся пропаганда, яка йде з російської сторони, що там їдуть «карателі», і так далі, вона зразу розбивається. Кардинально міняється їхнє бачення, і зовсім інше відношення».

За матеріалами ВЗГ УМВСУ в області

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top