Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль посилено охороняють

Тернопіль посилено охороняють

У зв’язку з останніми подіями в Маріуполі, посилено охороняти стали й інші міста. В тому числі й Тернопіль. Місцеві правоохоронці перейшли на посилений режим роботи.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«У зв’язку з дорученням Премєр-міністра України та Міністра внутрішніх справ України, УМВС в Тернопільській області переходить на посилений режим несення служби. Посилені наряди, що будуть патрулювати територію міста, районні центри. Також розроблено план заходів антитерористичної діяльності, посилено охорону на стратегічних і важливих об’єктах області».

У суботу ввечері на вулиці міста вийшли державтоінспектори, патрульно-постова служба, бійці батальйону «Тернопіль», співробітники усіх міліцейських підрозділів, ГО «Автомайдан Тернопіль», «Самооборона Тернопільщини», «Охорона порядку» та активісти. Організатори патрулювання визначили маршрути чергування, пояснили, як поводитися при виявленні порушень. Охороняли місто вночі як піші, так і автомобільні патрулі. В міліції кажуть, за порядком посилено стежитимуть у всіх райцентрах області. Міліція просить активістів, власників зброї і просто свідомих людей долучитися до громадських організацій,  які допомагатимуть правоохоронцям нести службу.

ЮРІЙ МОРГУН, голова ради Тернопільського громадського формування «Самооборона Тернопільщини»:

«Такий підхід правильний. Можливо, навіть такі заходи треба було передбачити ще раніше, раніше підготуватися до них. Але нам вже не звикати, ми вже маємо досвід співпраці з міліцією, з правоохоронними органами весною, коли також в період після Майдану доводилося патрулювати вулицями міста. Ми зараз просто ту схему, яка вже була відпрацьована, відновлюємо на теренах Тернополя».

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Ми зокрема як «автомайданівці», виділяємо 5-6 екіпажів на ніч і будемо патрулювати цілодобово Тернопіль. Будемо використовувати всі свої можливості для того, щоб тернополяни спали спокійно».

Також вирішується питання про створення блокпостів на в’їздах і виїздах у Тернопіль та райцентри, щоб не допустити потрапляння на територію зброї, вибухівки, боєприпасів та інших небезпечних предметів.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВС України в Тернопільській області:

«При проведенні масових заходів прохання повідомляти про це завчасно органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи для забезпечення відповідного порядку. Посилений варіант несення служби буде тривати до особливого розпорядження. Працівники міліції будуть стояти на охороні закону, працювати разом з громадськістю для забезпечення порядку в області».

Мешканців закликають інформувати про будь-які підозрілі речі та осіб на території області. Такі факти повідомляти за тел. 102, або на гарячу лінію МВС 52-15-33.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top