Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі діють телефонні аферисти

У Тернополі діють телефонні аферисти

Міліція просить тернополян бути обережними. В області все частіше орудують шахраї. Говорять людям про проблеми з рідними, або банківськими рахунками. В результаті чого довірливі громадяни залишаються без грошей.

Вам повідомили, що ваших рідних затримали? Чи що з ними трапилось лихо? Ретельно перевірте інформацію, перш ніж віддавати гроші на допомогу. Адже в більшості випадків, кажуть міліціонери, це орудують шахраї. Телефонують зі словами, що ваш син чи дочка у біді і щоб їм допомогти, терміново потрібні гроші.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«На початку минулого року нами задокументовано було організована злочинна група, яка займалась теж таким видом шахрайств. 4 чоловік направлено до суду. Характеризуються такі шахрайства тим, що в основному, таким видом злочинної діяльності займаються особи, які відбувають покарання в тюрмі, або в зоні, або в слідчих ізоляторах. Ми намагаємося виявити таких осіб. Повідомляємо ці установи виконання покарань і документуєм злочини».

Також жертвами шахраїв стають користувачі Інтернету, які продають будь-що через мережу.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника УМВСУ в Тернопільській області:

«Шахраї користуються даними людей, які виставляють в Інтернеті інформацію, дзвонять до них, під приводом купівлі якогось товару взнають дані карток банківських, а потім під приводом якоїсь неполадки в банківській системі інший дзвінок здійснюється, представляються працівником банку і люди розповідають коди до своїх карток».

Аби не стати жертвами таких шахраїв, правоохоронці радять запитати в того, хто дзвонить прізвище, ім’я та по батькові начебто потерпілого родича. Як правило, на цьому аферисти знічуються. А коли цікавляться банківськими даними, одразу звертатися безпосередньо у відділення фінансової установи.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top