Ви знаходитесь: Головна / Новини / ФК «Тернопіль» бере курс на Прем’єр-лігу
ФК «Тернопіль» бере курс на Прем’єр-лігу

ФК «Тернопіль» бере курс на Прем’єр-лігу

Особливо успішним минулий 2014 був для гравців ФК «Тернопіль». Футбольний клуб із другої потрапив у першу лігу, і зараз, після стартових турів, він посідає 4 місце. Не менше зусиль спортсмени мають намір прикласти і цього року. Адже в них є всі шанси потрапити у Прем’єр-лігу.

У числі лідерів завершив літньо-осінню частину чемпіонату України футбольний клуб «Тернопіль». 2014-й – уже назвали найкращим роком в історії команди. Після стартових турів у Першій лізі ФК «Тернопіль» посів 4 сходинку п’єдесталу. Таким результатом задоволені усі.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Ви знаєте, це найщасливіший рік у нашому футбольному житті і в житті команди, тому що ми почали з другої ліги, друге коло. І ви знаєте, наскільки нам було важко провести до кінця і попасти в ту завітну четвірку, а ми навіть треті стали. Після того перша ліга, і ми дуже боялися, бо розуміли, що таке перша ліга і не хотіли пасти задніх. Хотіли хотя би десь в серединці. Ну і боролися за кожне очко, за кожну ігру і по-маленьку побачили, що можемо навіть буде десь вище середнього місця, навіть десь у лідируючій групі. Десь старались протягом чемпіонату, були ми і другі, і треті, але підсумки першого кола і частину другого кола ми на четвертому місці. Я рахую, що рік один з кращих для футболістів, для нас, для нашої молодої команди».

БОГДАН СЕМЕНЕЦЬ, нападник ФК «Тернопіль»

«Ми все зробили, що від нас залежало. Четверте місце є цьому підтвердженням. Хотілось би може бути і в трійці кращих. А так четверте це теж непоганий результат. В принципі, все вдалося те, що було задумано, все вдалося».

СЕРГІЙ АТЛАСЮК, оборонець ФК «Тернопіль»

«На мою думку, сама велика наша вдача в цьому році є те, що ми виконали задачу і вийшли з другої ліги в першу лігу. Ми спочатку вагалися, як ми будемо тут виступати. Думали, що тяжко буде. Але після того, як ми пройшли велику дорогу з другої ліги в першу, і тут побачили, що можемо грати і на рівні з такими великим, іменитими суперниками, що можемо їх перемагати. Найбільша вдача в тому, що ми повірили в свої сили, що ми заграли в першій лізі і закріпилися з лідерами, показували хорошу гру, як вдома, так і на виїзді».

СЕРГІЙ НАДАЛ, почесний президент ФК «Тернопіль»

«Скажу чесно, коли ми входили в першу лігу, були певні такі переживання, оскільки команди набагато серйозніші за нас були, більш досвідчені. Це набагато вищий рівень, ніж друга ліга. Тому було основним завданням це втриматись на рівні середнячків. Зараз ми бачимо, що досить вдало завершили, на четвертому місці, а це свідчить лише про те, що в команди серйозні перспективи і ми вже ставимо перед собою набагато амбітніші цілі».

Амбітніша ж мета – це курс на Прем’єр-лігу. І керівництво, і тренерський штаб, і гравці, і фани запевняють: їм це до снаги.

СЕРГІЙ НАДАЛ, почесний президент ФК «Тернопіль»

«Фізично і морально команда до цього, звичайно, готова. Є одна проблема, сама головна, це, звичайно, фінансування. Тому що ФК «Тернопіль» не пов’язаний з жодною фінансовою структурою, чи з якимось олігархами. Практично, це народна команда, яка утримується в основному за добровільні пожертвування тернополян або за продаж квитків на стадіоні. Тому зараз ведеться активна робота над тим, хто був би зацікавлений стати співзасновником можливо команди, фінансувати її, підтримувати. Тому що бюджет ПЛ в рази перевищує той бюджет, який є сьогодні у першій лізі. Це єдиний чинник, який може стримувати вихід до ПЛ».

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Щоб доказати, що готові, потрібний наглядний приклад. Ви ж бачили гру із Чорноморцем, де Чорноморець проти нас вийшов, сім легіонерів було і сім в запасі. Ви бачили гру з Полтавою, де проти нас команда вийшла. Так ми готові в деякій мірі одну-дві ігри. А стабільності немає. І друге, щоби хотілося сказати, для Прем’єр-ліги однозначно, якщо буде поміняється система в українському футболі, що будуть три легіонери, так, як у других країнах таких рівня нашої, а все решта будуть наші, то однозначно готові. Поки що сім легіонерів нам дуже буде важко боротися. А як поміняється це все. Якщо підемо так, як пішли команди Чехії, Словаччини, Хорватії, Словенії. Там ми вже би могли боротися із тими командами».

АНДРІЙ КОНДЗЬОЛКА, капітан ФК «Тернопіль»

«Перед нами керівництво зараз ставить такі завдання, що треба вийти у ПЛ. Спочатку казали, що нам вийти у першу лігу, також так здавалося, що, можливо, то й не здійснено, але нам вдалося вийти. Тепер у першій лізі ми в верхній частині турнірної таблиці. Якщо будемо так старатися і налаштовуватися на кожен матч так, як ми робили далі, я думаю, за підсумком чемпіонату в п’ятірці ми повинні бути. А там вже залежно від регламенту, який буде на наступний сезон».

Сьогодні команда перебуває у зимовій відпустці. Але часу даремно не втрачають. Футболісти самостійно працюють над собою. Кілька ж гравців днями вирушать до Києва на тренувальні збори збірної команди студентської ліги. Повним складом команда збереться вже 21 січня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top