Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цимбалюк і Вітвіцький популяризували Алярмика

Цимбалюк і Вітвіцький популяризували Алярмика

Тернопільські школярі отримали нову абетку. Проте не звичайну, а повстанську. Пізнавальну книжечку дітям особисто роздали автор і видавець.

Книжечка про маленького повстанця Алярмика особливо актуальна для сучасної малечі. Слова і вірші на кожну літеру, які розповідають про юного воїна УПА, доповнені яскравими ілюстраціями. Таку абетку про свого однолітка учні молодших класів читатимуть залюбки.

ВОЛОДЯ КОЦУР, учень 4 класу ТЗОШ № 11:

«Там розповідається, як він це все робить. І ми з захопленням це читаємо».

ЕЛЯ ТРОЯН, учениця 3 класу ТЗОШ № 19:

«Я з мамою буду читати, бо мама тоже любить багато читати. Мені сподобалося, що тут хлопчик. Я ще не передивилася книжечку, але думаю, вона мені сподобається».

Досить цікава абетка про малого повстанця і для переселенців зі Сходу. 4-класник Богдан приїхав у Тернопіль із Донецька. Каже, під час війни, яку діти в його місті бачать на власні очі, вчити школярів захищати свою землю, просто необхідно.

БОГДАН ФЕДОРКОВ, учень 4 класу ТЗОШ № 11:

«Я вважаю, що так. Книжок в нас таких нема».

ОЛЕГ ВІТВІЦЬКИЙ, автор «Повстанської абетки»:

«В часі фактично війни з нашим північним агресором, тому що я це розцінюю саме як війну, ми можемо дітей виховувати на добрих прикладах українських повстанців, борців за незалежність. Тому, я вважаю, що ця книжка в сьогоднішній час є надзвичайно актуальною. І те, що ми зараз маємо змогу подарувати її підростаючому поколінню, на мою думку, дуже вчасно».

Видати «Повстанську абетку» автору допоміг депутат Тернопільської міськради Віталій Цимбалюк. Місцевий обранець запропонував поширити книжку серед дітей. Символічно подарували школярам Абетку у День Злуки, 22 січня.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, депутат Тернопільської міської ради:

«Разом з автором, О.Вітвіцьким, коли він до мене підійшов, коли я її прочитав, попросив, чи можна таку акцію зробити, ми знайшли хороших людей, меценатів, які нам посприяли в цьому, і ми вирішили популяризувати цю книжечку в нашому м.Тернополі. І, звичайно, я з Олегом говорив і просив його, щоб він написав ще одну, продовження такої Абетки, але вже для більш старших діток нашого Тернополя. Ну і популяризувати, звичайно, не тільки в нашому місті, а й загалом на цілій Україні».

Це вже не перша презентація «Повстанської абетки» в навчальних закладах Тернополя. Раніше Віталій Цимбалюк та Олег Вітвіцький подарували книжку про Алярмика вихованцям шкіл та інтернатів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top