Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Щоб бізнесу легше працювалося, на Тернопільщині підписали Меморандум

Щоб бізнесу легше працювалося, на Тернопільщині підписали Меморандум

Щоб створити партнерські стосунки між платниками податків та органами державної влади, представники Територіального відділення Асоціації платників податків України, Головного управління ДФС в області та Тернопільської митниці підписали Меморандум про співробітництво.

ІГОР ДУТКА, директор ТВ ВГО АППУ

«Для чого ми підписали цей Меморандум, щоб ми разом працювали, піднімали імідж нашої держави, сплачували податки і Україна процвітала –  от для того створена Асоціація платників податків».

ІГОР КОМЕНДАТ, начальник ГУ ДФС в області

«Перша ціль, яку переслідую особисто я перед собою і відомство зокрема, це погоджуємо наш план роботи на цей рік в тому руслі, що зараз активно будемо обговорювати спільні семінари по змінах в законодавстві, які в нас зараз пройшли, їх маса».

ВОЛОДИМИР МАРЦИНЮК, начальник Тернопільської митниці ДФС

«Ми таку роботу вже розпочали в минулому році,  шляхом проведення відповідних семінарів. Вже проведено порядка 3-х цільових семінарів, тематичних. І співпраця з  Асоціацією платників податків області, я думаю, шляхом підписання даного Меморандуму, не те що покращить в цілому взаємодію, але по крайній мірі, виписує конкретні дії і кроки, які ми будемо вчиняти».

Учасники підписання кажуть, Меморандум є публічною угодою та декларує  спільне  бажання створити сприятливі умови розвитку підприємництва в області, забезпечити  контроль  за  дотриманням  податкового  та  митного законодавства.

 

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top