Ви знаходитесь: Головна / Новини / І дорослі, і малі тернополяни купалися на Йордан

І дорослі, і малі тернополяни купалися на Йордан

Дощ та відлига не завадили відважним містянам традиційно зануритись у воду на Йордан. Вранці біля «моржатника» поміж охочих скупатися були як досвідчені пірнальники в крижану воду, так і новачки. Серед зимових екстрималів, навіть діти.

МАРКІЯН, вчетверте пірнав у воду на Йордан:

«Я вже четвертий рік. – Холодно? – Ні. – Після того не хворів? – Ні, я вже не хворію восьмий рік, рекорд.  В         мене є такий друг, Максим, ми його попросили покупатися, на минуле Водохреща. Він казав: «Та, нічого такого, я прийду на 12 годину». Він прийшов, але не купався».

Пан Олег розповідає більше десяти років купається на Водохреще, оскільки вважає, що таким чином буде здоровим.

п. ОЛЕГ, тернополянин:

«От бачте, я, навіть, не витирався, чекаю зараз поки… Ну не зимно, просто вже привик. Розумієте, людина настроюється, дає собі такий настрій і Бог помагає. Двох сусідів затягнув, кожен рік по одному чоловікові затягую на Йордан і кажу, що будуть здорові і всьо, вірять».

Тернополяни переконують, після таких січневих купань хворіти не доводилося. Кажуть швидше навпаки, після пірнання відчувають фізичне та духовне очищення.

п. ОЛЕНА, тернополянка:

«Я думаю Україна тоже омиється і буде чиста, благословенна, багата, щаслива і будуть у ній такі самі люди жити: щасливі, багаті, здорові, заможні і все буде добре».

Біля води січневих сміливців з рушниками і теплим одягом чекали ті, хто скупатись так і не наважився.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top