Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вулиці Тернопільщини патрулює вдвічі більше міліціонерів

Вулиці Тернопільщини патрулює вдвічі більше міліціонерів

Вулиці та стратегічні об’єкти відтепер патрулють уважніше. Днями міліція міста та області перейшла на посилений режим. А це означає, що кількість правоохоронців, які покликані зберігати громадський порядок, збільшилась удвічі. Спільно з силовиками місто та область патрулюють й активісти. У міліції пояснюють, роблять це, аби уникнути на Тернопільщині терактів і провокацій.

БОРИС БРИК, начальник управління громадської безпеки УМВСУ в області

«Працівниками міліції вживаються заходи. Протягом 2 тижнів працівники міліції в посиленому варіанті патрулюють вулиці міста Тернополя, а також області. А також посилено охорону стратегічних об’єктів. Так, додатково в місті Тернополі залучається до охорони громадського порядку біля 100 працівників міліції. По районах теж, як мінімум, в два рази збільшилась кількість нарядів, які забезпечують порядок в населених пунктах області».

Посилено правоохоронці не лише патрулюють, а й реагують. Додатково, кажуть силовики, на Тернопільщині створили також спеціальні групи. Які повинні ретельно перевіряти усі повідомлення, що надходять до них від громадян. І в разі необхідності швидко виїжджати на місце події.

БОРИС БРИК, начальник управління громадської безпеки УМВСУ в області

«У випадку виявлення ними підозрілих речей: сумок, ящиків, кульків, інших речей, які, на думку громадян, можуть викликати підозру, терміново звертатися по гарячих лініях у Міністерство внутрішніх справ».

Але бути уважними та обережними правоохоронці просять і громадян. Тих, хто побачив підозрілий предмет чи особу, силовики закликають відразу звертатись у міліцію. Зробити це можна за номерами телефону (0352) 52-15-33 або 102.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top