Ви знаходитесь: Головна / Новини / В дні жалоби у Тернополі дискотек – не буде

В дні жалоби у Тернополі дискотек – не буде

Не час веселитися. В дні жалоби розважальні заклади міста працюватимуть у спеціальному режимі. Таких домовленостей, розповідають в міській раді, досягнули на спільній нараді з  їхніми керівниками.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя:

«Було досягнуто згоди про те, що у дні жалоби не будуть відбуватися гучні заходи, концерти, караоке та інше. Ці заклади будуть працювати в режимі ресторанного типу. Люди можуть прийти, повечеряти, поспілкуватися, але ніяких розважальних заходів у дані дні не передбачається».  

Рішення провести таку нараду, каже Максим Черкашин, не було спонтанним. Розповідає: в міську раду неодноразово зверталися самі тернополяни.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, помічник міського голови Тернополя:

«Були звернення на 15-80, на прямі ефіри до міського голови про те, що в місті – дні жалоби, а розважальні заклади працюють на повну потужність. І тому, як відповідь на ці прохання тернополян було прийнято дані міри. Керівники закладів поставились до цього з розумінням. І я думаю, що ці рішення, які були прийняті, будуть виконуватись».  

Дотримання домовленостей контролюватимуть управління муніципальної поліції та торгівлі. Закладам-порушникам, каже Максим Черкашин, можуть переглянути режим роботи в нічний час.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top